Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak, hogy majd az idő...

Várjak, hogy majd az idő elrendezi? Vagy miért érzem ezt? FÉLEK.

Figyelt kérdés

több mint 7hónapja járok a barátommal, eddig jóvolt vele, meg nem fordult olyasmi a fejemben, hogy szeretem-e...stb.

De kb 2 napja ugy érzem hogy nemtudom szeretem-e.

Fogalam sincs mivan velem. Néha mégis ugy érzem hogy jólenne, ha itt lenne és hozzábujhatnék, és vele lehetnék.

Nem tudnék vele szakítani... ha belegondolok abba hogy mással lenne vagy hogy elveszitem akkor belehalnék:S

Én szeretni akarom őt! És vele maradni... de ott belül mégis fura


2010. jún. 13. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:

szóval olyan mintha unalmas lenne.

MIt tehetnék? Nem akarok feltétlenül szakítani. Valami tipp? Esetleg mik lehetnek még a jelei annak, ha nem szeretem szerelemmel???

2010. jún. 13. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dobjátok fel a kapcsolatot. Legyetek változatosak.
2010. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

igen a lányok hajlamosak azokat a dolgokat kedvelni amik nem lehetnek vagy csak nagy küzködés árán lehetnek az övék.

ha már megkapták akkor egy ideig elvannak vele, aztán pedig megunják.

nem tudom mit tegyél. ha olyan a barátod akivel el lehet erről beszélgetni akkor beszéld meg vele, ha meg nem lehet vele erről beszélni akkor meg vele van a probléma.

2010. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy még érett komoly összetartozásra. A felületes összetartozás viszont a változatosságot, és a mindig új meg új szerelmet keresi. Tehát magadat kell fölépíteni, ha tényleg felnőtt, tartós kapcsolatot akarsz. Ha meg a könnyű kis kalandokat kedveled, akkor csak légy óvatos.
2010. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!