Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon gyerekes. Mit...

A párom nagyon gyerekes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27 éves létére olyan mint egy 5 éves. Képes bárkivel leállni és vitatkozni azon, hogy milyen idő lesz holnap (ez csak egy példa volt, de kb ilyen dolgokon). A bátyának van egy 6 éves fia és vele is leáll bármin veszekedni. Aranyos meg minden, de erről valahogy le kellene szoktatni. Ha valakivel összekap egy kicsit nemhogy inkább megbeszélnék vagy valami, ő inkább háborúzik. Nem lehet erről leszoktatni vagy valamit csinálni, hogy ne legyen ilyen?


Amúgy vicces :D. De ez már kicsit sok. Már lassan venni kell neki macit, mesét kell neki olvasni és altatni is kellesz ha így folytatja...


2010. jún. 13. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

A női tévedések legnagyobbika.

NEM, nemlehet leszoktatni. Nem lehet megváltoztatni.

Akkor folytass egy kapcsolatot, ha a másikat egészben, jó és rossztulajdonságaival együtt el tudod fogadni.

Te nem fogod megváltoztatni, leszoktatni, átnevelni....

Ő tudna csak változtatni, ha akarna, és ha sikerülne

2010. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Igy van. A párunkat nem idomitjuk,vannak dolgok amiben kompromisszumot kell kötni mindkét félnek,de az alapvető személyiségét ha fejreállsz akkor se fogod átnevelni.
2010. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

átnevelni tényleg nem fogod tudni:( vagy magától változik, vagy sosem fog..

22/L

2010. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

lehet igaza van az első két válaszolónak, de nekem viszont sikerült megváltoztatni.Nagyon papucs volt, de annyira, hogy szégyelltem magam társaságban.Aztán megmondtam neki, és rájött h igazam van.Kezdett kicsit változni, s aztán annyira megváltozott, hogy tejesen átesett a ló túlsó oldalára.

Szóva igenis lehet változtatni

2010. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Vagy tetszik, úgy, ahogy van, vagy nem. Úgy beszélsz róla, mintha egy kutya lenne: "leszoktatni" a kutyát szokták a szőnyegre vizelésről.


Esetleg ami belefér, hogy megbeszéled vele, hogy szeretnéd, ha egy-egy szituban komolyabban viselkedne. Talán jól fogadja. De én azt sem érem fel ésszel, hogy hol baj az, hogy megtalálja a hangot a gyerekekkel, és hogy néha csip-csup ügyekkel foglalkozik. Ennyi hibás tuti neked is van.

2010. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Fenyegesd meg ha nem viselkedik elzárod a macsbox-ait.
2010. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"A női tévedések legnagyobbika. "

Miből jöttetek rá, hogy a kérdező nő?


Szerintem az ilyen embert már nem lehet megváltoztatni, nekem is van ilyen ismerősöm. 27 évesen már eléggé felnőtt az ember, nem hiszem, hogy nagyon tudnál hatni rá.

Esetleg meg kellene beszélni ismerőssel, haverral, barátnővel, hogy ő szóljon rá, tegyen valami megjegyzést.

Nem kell durvát, csak mégis. Ha más mondja akkor azért általában elgondolkozik az ember, mert kicsit meg is lepődik.

2010. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"macsbox" :DDD

Ne, ne ne ebben a melegben ilyet már ne! Ez kínzás.

2010. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

11:04 es vagyok: Nekem a feleségem gyerekes a multkor is ülök a kádban nyugodtan, mire bejön az asszony és szó nélkül elsüllyesztette a papírhajócskáimat.

Kínozni akarlak elöző:))

2010. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
:D
2010. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!