Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Barbara...

Mi a véleményetek a Barbara névről?

Figyelt kérdés
Esetleg becézések?Milyen lányon tudjátok ezt a nevet elképzelni?Előre is köszi!
2010. jún. 11. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem így hívnak. :))

Én szeretem a nevem, nem egy gyakori név, de nem is az a nagyon ritka!

A becézések: Barbi(falra mászom tőle), Babus (szintén), Babi (még elmegy), én inkább szeretem, ha a nevemen szólítanak.

2010. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Barbara név nem tartozik a kedvenceim közé. Ismerőseimnél csak a Barbi becenevet használjuk. A Barbara név nekem egy kitartó, makacs, kicsit rideg nőt takar. Nem tapasztalat vagy általánosítás, csak az én véleményem.
2010. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Barbis.

Ha nem Barbi, hanem Barbara, akkor szőke, göndör, határozott mély hangú szép csaj.

2010. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a nevem és én szeretem nagyon!,hogy milyen lányon tudom elképzelni azt nem tudom csak azt,hogy hozzám állítólag illik világosbarna hosszú hajam és kék szemem van magas átlagos testalkattal!engem Barbinak,vagy babinak szólítanak!és véleményem szerint egyáltalán nem vagyok se rideg se makacs nő!
2010. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Szóval külsőre, nem Barbis, hosszú fekete, egyenes hajú, átlagos külsejű nő vagyok, mély hanggal!


Belsőre: nem vagyok egy kegyetlen ember. Inkább birka tűrelmű, határozott, abszolut családszerető, és családcentrikus, kedves ember vagyok. Ja és elég kitartó, ha igazán akarok valamit!

2010. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ide tartozik. Amúgy kedden született meg lányom, és őt is Barbarának hívtuk volna, de végül nem az lett a neve. És kettő Barbarát ismerek. Egy kislányt, aki most megy elsőbe, és egy öngyilkost, aki az éven ballagott volna.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2010. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, inkább Fruzsina, Tímea vagy hasonlók :))
2010. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem tetszik.
2010. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, végre az én nevemet kérdezi valaki! Alapjában véve a Barbara név szerintem szép, ritmusos, dallamos. Viszont az elterjedt becézése a Barbi (halál arra aki a Barbie babáknak a Barbie nevet adta!!). Mint ahogy, már valaki előttem is, ettől engem is kiver a víz. Utálom, ha így szólítanak, mégis el kell tűrnöm, mert a Barbara nehezen jön az emberek számára. Ez is az a kategória, mint a Tamás és a Tomi. A Tamás iy olyan komolynak érződik pl. barátok között. De persze ha az ember megszokja, akkor nem probléma.

Összességében szeretem a nevem, mert van benne erő.

Előző: Szőke, göndör és mélyhangú vagyok :D

2010. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kislány ismerős, akit Barbarának hívnak. Hát miatta utáltam meg ezt a nevet. Képzelj el egy olyan kislányt, aki ha kell, ha nem, állandóan produkálja és megjátsza magát. Állandóan ki akar tűnni, egyszerűen idegesítő szegénykém. Emiatt a negatív kép miatt nekem nem tetszik a név, pedig régen az egyik kedvencem volt.
2010. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!