Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak a halott ismerősöm...

Írjak a halott ismerősöm testvérének, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon szerettem, de októberben meghalt (21 éves volt). fent van msnen, de azt a címet a 3 testvérével együtt használták, akiket nem ismerek. viszont addig én nem bírom elfelejteni ezt a fiút, amíg nem tudok meg mindent arról, hogy hogy halt meg, fájt-e neki, mondott-e valamit. viszont úgy érzem, ezt tapintatlanság lenne megkérdezni az ismeretlen testvéreitől msnen. Mit csináljak? (nincsenek közös ismerőseink)
2010. jún. 11. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj neki, muatakozz be, de ezeket a kérdéseket jobb lenne személyesen feltenni, írásban máshogy hat szerintem. Próbáld megismerni az illetőt, és akkor kérhetsz személyes találkozót esetleg.
2010. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
54%

Lehet, hogy hülyének nézel majd, de nekem bevált!


Egy éjszaka (vagy este mikor már felkelt a hold) ha van rá módod menj a szabadban egy csöndes, fűves helyre. Vigyél magaddal egy piros tollat, egy papírt, egy piros borítékot és ha van egy közös képet kettőtökről. Önts ki a szívedet és írd le, hogy mit érzel, mennyire hiányzik és hogy milyen közel állt hozzád és még amit szeretnél, hogy ő tudja. Nem baj ha közben elsírod magadat ez csak azt jelenti, hogy mennyire szeretedd és hiányzik. Köszönny el tőle örökre. Ha végeztél tedd a borítékba a levelet és a képet. Írd a borítékra a fiú nevét (pl.: Gergőnek), és vidd el a sírjához.

Pár nap múlva lehet hogy kapcsolatba tudsz vele lépni álmodban, de ha nem akkor se búsulj, a fiú valószínüleg megkapta a leveledet!

2010. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!