Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik? Temetés.

Hogy illik? Temetés.

Figyelt kérdés

Párom nagypapája halt meg.Szüleimnek illik eljönni ugy hogy bár több éve együtt vagyunk,még a szülők sem ismerik egymást?Nekem koszorút/sircsokrot/virágot kell,szalagjára mit kell irni?

igazából én is csak 1x találkoztam az elhunyttal

L


2010. jún. 11. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidnek nem kell menni.

Neked sírcsokor, szalag nélkül.

2010. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van. sírcsokor kell, szalag nem. kisebb koszorút is vihetsz, érdeklődj a párodtól. szüleidnek nem kell megjelenni, hiszen nem is ismerték.(ha mégis ismertél, akkor egy gyásztávirat úgy gondolom elegendő. esetleg meg is jelenhetnek, de nem kötelező.)
2010. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell a szüleidnek megjelenni. Az, hogy virágot, koszorút viszel, attól is függ, hogym ilyen szertartás lesz. Én nemrégiben voltam egy temetésen,ahol kifejezetten kérték, hogy mindenki egy szál virággal emlékezzen..Általánosságban, szerintem elég a sírcsokor.
2010. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

még semmit nem tudni,nem telefonáltak a szülők,nekem csak annyit mondtak,hogy ha van valami szólnak,én csak vigyázzak páromra,szegénykém elaludt végre



akkor szüleim otthon,én meg sircsokor,vagy ha mondanak mást akkor az

2010. jún. 11. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!