Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? Mit tennétek...

Most ez mi? Mit tennétek ilyen helyzetben? Milegyen a program?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy a barátom csóró.

El akartam menni szombaton vonattal a balcsira, de neki a 3.000.- jegy túl drága. Nyaralni fogunk menni 2x együtt.

De nekem ebből elegem van, olyan nehéz megállnom hogy le ne szóljam, hogy csóró.

És akkor ugyan mit csináljunk szombaton is dög melegben?


2010. jún. 9. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
menjetek le busszal! Az sokkal olcsóbb! Ha diákok vagytok ugy még olcsobb,vagy ha elég fiatalosak akkor még a buszon is kérhettek diák jegyet
2010. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
úristen! hogy lehet valaki ekkora p.csa? Ahelyett, hogy lecsórózod, segíts neki anyagilag és ne magadat sajnáltasd, hogy, jaj, nem tudok lemenni a Balatonra dögleni a parton egész nap.menjél akkor egyedül.és ha ennyire zavar, hogy csóró, akkor hagyd ott, és kapj ki magadnak egy pénzes faszit. gratulálok!
2010. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kiméld meg a pasit,és tedd ki


idióta p*csa

2010. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Velencei tó is van olyan jó, mint a Balcsi, és lehet, hogy még közelebb is van hozzátok. Vannak bányatavak is, oda is lehet menni.
2010. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű te szerelmes vagy? Nem bántásnak írom, de ha valaki szeret valakit akkor szerintem képesek lennétek kompromiszumokat is kötni. Pl.menjetek el a Margit-szigetre vagy ha vidéken éltek egy kis rétre piknikezni, tollasozni stb.. Ez O ft-ba kerül!


Szerintem egy kapcsolatban nem az lényeg(bár fontos az is),mit, hol csináltok hanem az, hogy együtt vagytok? Hány évesek vagytok egyébként?

2010. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik, hogy csóró akkor fizess te mivel te bizonyára nem vagy az :P
2010. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hát b+ szegény srác :(:( most komolyan sajnálom

te szereted? mert az írásodból ítélve az életemet rámerném tenni hogy nem :/

2010. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!