Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös kutya SOS! Mit tegyek?

Közös kutya SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete költöztem haza az exemtől, de volt 1 közös 8 hónapos kiskutyánk. Ő vette nekem. Nem engedi hogy elvigyem magammal. Már mondtam neki hogy kifizetem , de akkor sem. Nagyon nagyon hiányozna , Én neveltem fel stb. Kérlek segítsetek!!
2018. márc. 2. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Sokat nem tudsz tenni, max akkor , ha a te neveden van a kutya
2018. márc. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Van egy olyan érzésem hogy már csak bosszúból se fogja hagyni hogy elvidd. Törzskönyves kutyus? Mert ha igen, és te ajándékba kaptad, te vagy megnevezve tulajdonosként.
2018. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy te kaptad ajándékba és ő egy kutya, nem pedig egy tárgy, hogy így viselkedjen. Szépen menj oda, kapd.fel és vidd el a kutyust. Ha nincs már kulcsod, akkor menj át hozzá bármilyen kifogással.
2018. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Kinek a nevén van a kutya? Mert ha a tiéden, akkor pl állatorvos segítségér is kérheted az ügyben.
2018. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért hiszi mindenki hogy akinél marad, az nem szereti a kutyát?
2018. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Vagy a kutyus nem ragaszkodik ahhoz akinél most van?
2018. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Na mi van kérdező? Olyan pontra tapintottam amit kerülni szerettél volna? Nem mindig annak van ám igaza aki panaszkodik...
2018. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha a szerzödésben, kiskönyvben a kutya az ö nevén van, akkor az övé.


A chip sem jelent semmit mert az nem tuladjonjog-igazolo.

2018. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha jó fej módon szakítottatok, meg lehet beszélni afféle láthatást. Ismerősi körben láttam ilyet, ott cicusról van szó, de adott időnként rendesen vitte láthatásra a nő. :)

Szóval, ha ebbe belemegy az ex, akkor láthatod a kutyát. Ha meg kiderül, hogy hozzád ragaszkodik a kutya, akkor úgyis változni fog a véleménye, hiszen ez a viselkedésén is meg fog látszani - persze, feltételezem, hogy olyan valakiről beszélünk, aki szintén szereti az állatokat, és azt teszi, ami neki jó.

Egyébként meg valóban, ha tárgyként kezeljük a kutyát, akkor az számít, hogy kinek a neve van bejegyezve tulajdonosként a megfelelő iratokra.

2018. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ilyen esetben inkább annál maradjon a kutya, akihez jobban ragaszkodik. Ez a láthatás dolog pedig szerintem hosszútávon nem működőképes. Exem volt barátnője friss szakítás után mindig jött a kutyáért. Ez egyiküknek se volt jó, én meg nem néztem jó szemmel, egy idő után el is maradt.
2018. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!