Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megakadályozni,...

Hogyan lehet megakadályozni, hogy leépüljön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Elsősorban beszélgetni kell. Jobban szólva JÓL kommunikálni-ez az alap. Azzal nem érdemes komoly kapcsolatot tervezni pl. aki este 8kor leül a tv elé egy üveg sörrel, és meg se mozdítja a fülét arra a kérdésre sem, hogy "milyen napod volt"? vagy a Cosmopolitan fürdőruhadivatján kívül nincs nagyon témája.

Ezenkívül -bár ez nem mindenkinél fontos- én lényegesnek tartom a szexet, valamint hogy ennek a gyakorisága és minősége mindkét félnek megfeleljen.

Ha ezek okék, a többi már csak körítés. Szerintem.

2010. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első az az őszinteség, én mindent megbeszélek a barátommal, ő is őszinte. Azt is elmondom mit várok el tőle. Mindezek mellett törődők vele és nagyon szeretem és próbálom ezt minél jobban kimutatni.

Mindennap elmondom neki h mennyire szeretem. 8 hónapja vagyunk együtt és ő is meg én is úgy érzem, hogy egyre erősebb az ami köztünk van

2010. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az oszinteseg es a jo kommunikacio a legfontosabbak. Az kell, hogy tudjatok, hogy mit var el a masik, mire vagyik es hogy legyenek kozos celok (nagyon fontos, hogy egyezzen a velemenyetek fontos kerdesekben, pl. mindketto akarjon eskuvot, gyereket vagy egyik sem). Ha ezekbol valamelyik nincs meg, a kapcsolat rossz lesz vagy nem lesz tartos.
2010. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszotokat

talán másban kell keresnem a hibát (ha van, és nem csak én képzelem be), mert az eddig általatok leírt dolgok stimmelnek

megbeszéljük ha baj van, kommunikálunk,nem csak odaböfögünk egymásnak néha valamit, programokat szervezünk, csak talán már nincs meg a kezdetlegi naaagy lángolás. fene tudja

2010. jún. 8. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Konkretan mi a problema? Lehet, hogy tenyleg csak az van, hogy mar nincs meg az ujdonsag varazsa, de az minden kapcsolatnal elmulik elobb-utobb. Amiatt kar veszni hagyni egy jo kapcsolatot.
2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs meg a kezdetlegi lelkesedés benne, úgy látom, bár ő azt mondta nem unt rám
2010. jún. 8. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt es hany evesek vagytok? Lehet, hogy csak nem erett meg egy hosszu kapcsolatravagy meg nincs benne semmi tapasztalata? Mert akkor lehet, hogy eszre sem veszi, hogy te igy erzel. Meg kell neki mondani, hogy mit szeretnel.
2010. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

elmondtam neki mit érzek, meg akart nyugtatni hogy nem úgy van az és nem unt rám

nem tapasztalatlan

1 éve amúgy

19L 24F

2010. jún. 8. 21:18
 9/12 A kérdező kommentje:
tisztázásképp: én vagyok a lány
2010. jún. 8. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nincs semmi...ez a kapcsolat velejaroja igy 1 ev utan, hogy mar nem uj. Ilyen az elet. Ettol meg lehet jo a kapcsolat.
2010. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!