Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ha meg...

Szerintetek jó ötlet ha meg lepem a párom egy randival?

Figyelt kérdés
Kicsit el laposodott a kapcsolatunk de szeretjük egymást és arra gondoltam, hogy holnap meg lepem egy randival,ez feldobhatja ujjra kapcsolatunkat ha ujjból randizgatunk.
2010. jún. 7. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, és kedves.
2010. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
milyen volt a randi? Örült párod?
2010. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igen jó volt és kicsit vicces is:). Vártam a párom a munkahelye előtt és amikor kijött elkezdtem neki integetni 5m volt köztünk ő meg csak nézet hogy ki vagyok én,nem ismert meg :),azt mondta nem tudta ki az lány aki integet neki, mert szép ujj szexis ruhákba voltam, de nagyon örült és nagyon édes volt teljesen zavarba volt már csak akkor kezdet önmaga lenni és le nyugodni amikor majd nem haza értünk. Tényleg olyan volt mintha először találkoztunk volna, és csodálatos esténk is volt. Alig várom a következőt.Próbáljátok ki meg éri nagyon.
2010. jún. 9. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!