Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolna a családom szülők...

Mit szolna a családom szülők nagyszülők? Gimis vagyok

Figyelt kérdés
ha kiderülne hogy a pasim 20évvel idősebb nálam?
2010. jún. 7. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%

Hát szerintem nem örülnének neki. Figyelj, lehet, hogy te ezt még nem látod, de azok a (nem túl értelmes, szellemileg visszamaradott, lúzer) f.aszik szoktak 20 évvel fiatalabb csajokat felszedni, akiknek a saját generációjuknál esélyük sincs. Tudod miért? Mert azok már felnőtt, tapasztalt nők, akik nem dőlnek be a gagyi (sokszor nevetséges) szövegüknek, amivel a tizenéves lányokat még simán fel tudják szedni (ne tudd meg, hogy hány ilyet elhajtottunk már a barátnőimmel - utána, miután a saját generációjukkal nem boldogultak, mentek a gimis lányokhoz próbálkozni, sokszor sikerrel - mondjuk ezek nem 38 évesek voltak, hanem 30 év körüliek, de a szitu kb. ugyanaz). Normális esetben egy 18 éves és egy 38 éves távolról sincs egy szellemi szinten (ami szerintem egy normális párkapcsolathoz elengedhetetlen), ha igen, akkor ott valami súlyos gikszer van (szellemi visszamaradottság, pszichés problémák stb.) - nem a fiatalabb, hanem az idősebb részéről (ez nem rosszindulat, józan ésszel szerintem ezt te is belátod). Szüleid helyében vagy erre gondolnék, vagy arra, hogy trófeának kellesz neki - ami még rosszabb. Bár tenni nem tudnak sokat, mert már nagykorú vagy, szóval azt csinálsz amit akarsz. Anyámék között amúgy 13 év van, és apám teljesen magához öregítette anyámat, szerintem nem jó a nagy korkülönbség.


29/n

2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó vagyok, ja most olvasom a kommented, hogy nem hosszú távra tervezel, hanem csak menő akarsz lenni. Akkor stornó amit írtam, mindent bele :D
2010. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%
Én gondoltam egyből hogy nem hosszú távra tervezel.Én úgy gondolom,hogy ez olyan szitu,mint a főiskolásoknál.Egy kis ajándék,egy kis zseton,ide-oda megyünk,nem szerelemről van itt szó.És a pasi is jól tudja hogy ezekkel a dolgokkal maga mellett tud tartani egy ideig egy fiatal lányt.Ritka ha ilyen esetben érzelmek is vannak.
2010. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
akkora pofont adnék hogy komolyan elgondolkozz az életen. A pasinak nem te vagy a nagy ő ő csak szorakozni akar
2010. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezel hosszú távra hanem csak kalandra,akkor ne mond el a szüleidnek.Csak ha komoly a dolog.
2010. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha csak dugni akarsz vele, akkor minek kell anyádék, meg nagyszüleid orrára kötni ? Vagy ez akkora trend, hogy nagy dobra kell verni?
2010. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

szia

Dettó így voltam

18 éves, ö 38.

vicces volt, jó lett volna vele a szex is, de kislány voltam a szemében is.

Ő szakított mert hopp, rájött hogy nagyon sok a korkülönbség

De ha neked jó, és nem szenvedsz tőle, akkor hajrá, jó érzés, mert tényleg sokkal érettebb mint a korunkbeliek.

Próbáld ki, de ha lehet ne mond el a szüleidnek.

Ja nekem könnyű volt, mert elég lazán neveltek így 18 évesen azt mondták jól van:)

2010. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%
Milyen jó lehet annak is aki 40évesen egy 60éves csókával van. Már megdugni is képtelen, de hát megérdemli aki ekkora segg.
2010. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!