Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolna a családom szülők...

Mit szolna a családom szülők nagyszülők? Gimis vagyok

Figyelt kérdés
ha kiderülne hogy a pasim 20évvel idősebb nálam?
2010. jún. 7. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
18,akkor ő 38, még jobb. Nem érzed úgy, mintha az apáddal járnál?
2010. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát én levernék kettőt, ha az én lányom lennél, hogy észhez térj!!!
2010. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Ez a szituáció számomra is elképzelhetetlen volt, amíg meg nem ismerkedtem a barátommal. Az ő szülei között is 20 év van, 16L/36F évesen ismerkedtek meg, a csajt az apja kb kitagadta a kapcsolat miatt, anyja belenyugodott, h a lánya így boldog. Most 40/60 évesek, és a mai napig kézen fogva mennek sétálni, nagyon szeretik egymást. Szóval.. van rá példa, hogy jóra jöjjön ki, bár ritka.
2010. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy eltudnák fogadni. A szüleidnek, mindig is a "kislányuk" maradsz. A nagyszülőkről nem is beszélve...

De az érzéseinknek nem parancsolhatunk, ez is igaz. Én titkolnám a dolgot, de nyilván az sem vezet hosszútávon semmi jóra.

2010. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%

Ha a szüleidnek fontos hogy boldog légy,akkor biztos megértik.és ha tényleg szeretitek egymást.Eleinte biztos nehezen fogadják el a dolgot.van egy imerősöm és ő is 18volt amikor egy 49(!)éves fickóba szeretett bele,ennek már 4-5éve lassan és még mindíg eggyütt vannak,szeretik egymást,azóta már van 3gyermekük.A lány szülei sokáig nem is beszéltek a lányukkal,de végül rá kellett jönniük hogy ez nem megoldás,főleg ha az unokákat is látni akarják,el kell fogadniuk a férfit.Azóta mindenki jóban van mindenkivel.És a pár azóta is bldog!

22/L

2010. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%

Hát biztos magukhoz nyúlnának. Nem egészséges ez. Bár most egy 38 éves hapsi tök jó, meg tele van életerővel és minden szupi.

De gondolj csak bele.

Te 35 leszel még tök fiatal, ő meg már majdnem nyugdíjas. biztos ezt akarod?

2010. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted, mégis nem lenne csalódás a szüleidnek, ha velük közel azonos korú barátod lenne?!

Lúzer az ilyen "férfi", a saját korosztályában nem tud érvényesülni, szereti a friss húst, na és persze könnyü a kislányok fejét elcsavarni egy kis púderral.

2010. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

utolsó 17:27: sajnos a mai korban ez nem lúzerség, hanem divat, követendő tendencia :(

ettől függetlenül örülök nagyon ennek a jelenségnek, meg annak, hogy manapság sok az egyéjszakás kaland, mert ha találkozok egy lánnyal, már ki is lehet szűrni, hogy nagyjából milyen, saját magát minősíti azzal ahogyan él.

22F

2010. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
és ha nem hosszu távra tervezek!
2010. jún. 7. 17:42
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mióta vagytok együtt vagy együtt vagytok-e,de még ne mond el otthol szerintem.Elsőnek ismerd meg,és ha rájössz hogy még sem ő az,akivel szeretnél lenni akkor legalább nem veszel potyára össsze a családoddal.De ha mégis beválik a dolog és rendes veled meg minden ami kell,már 18 éves vagy.Felnőtt.Csak eltudod dönteni mi a jó neked:)Sok szerencsét:)
2010. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!