Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adhatnék egy...

Milyen ajándékot adhatnék egy 11 éves kislányak születésnapjára?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hannah Montanas parfüm,ruha,dezodor,törölköző,könyv,írószerek.
2010. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

szereti a hannah montanat?mert akkor teló vagy valami ilyen díszítőt de én is 11 éve3s vok és én még regy csini farmernak is örültem :P :)

az a lényeg hogy menő és csini legyen!

2010. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

egyre gondoltunk

nekem parfümöm van

de ha akarsz vegyélneki smink készletet(Hannah Montanas)

Megadom az oldi címét innen rendeld

megbízhatóak és én is inen kaptam és nagyon szeretem


[link]

2010. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Smink egy 11 évesnek??!! Térjetek már magatokhoz! Talán örülnek neki egyes gyerekek, akiknek nem sugallták, hogy ez abnormális, de az!

A füzet, könyv, írószerek, napló jó ötlet.

A naplót különösen ajánlom, a múltkor nagyon betaláltam vele az unokahúgnál.

2010. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen társasjáték, aztán ha van tesója, vele játszhatnak, vagy a szüleivel közösen.


Én ilyen koromban faltam a könyveket, valamilyen ifjúsági vagy ismeretterjesztő könyvet kértem minden alkalomra. Nagyon szerettem én is a társasjátékokat, szinte mindenféle megvolt nekem, az összes komolyabb is. Szerettem a My Little Pony-t is, az Én Kicsi Pónimat, akkoriban az nagy őrület volt a kislányok közt, nekem 3 pónim volt, egy rózsaszín, egy fehér meg egy kék. A rózsaszínt szerettem a legjobban. Még 10-11 évesen játszottam a barbimmal is, neki is kértem mindig kiegészítő ruhákat, a legjobban persze menyasszonyi ruhába szerettem öltöztetni, és cipőt is adtam rá. Megfésültem a haját, tükör elé ültettem, meg volt egy régi zománcos játékkád, abba beleültettem.

Szerettem a foglalkoztatókönyveket is ilyen koromban, amiben sok vicc, mese volt, feladatokat kellett megoldani. Volt azt hiszem, egy ilyen című is, hogy SICC!, az egy régi gyermekkönyvnek a változatlan lenyomata, na abban annyi huncutság volt, hogy éjjel-nappal faltam.

Volt egy plüssrókám is, nagyon csinos kisróka volt, egészen nagy, na őt hurcoltam mindenhová magammal meg beszélgettem vele, egészen addig, amíg ki nem csúfolt a többi gyerek, akikkel játszottam, hogy néémáá, beszélget a rókájával.

Kártyázni is szerettem a többiekkel, rengeteg gyerekkártyánk volt.

De ami a legjobban szerettem, az egy egyszerű gumi volt, amit 2 gyerek egymással szemben állva a lábán tartott, a harmadik meg meghatározott elemek szerint ugrált át rajta. A gumi bokától egyre feljebb került, és ha valahol megbotlott vki, akkor cseréltek, és ugrálóból lett gumitartó.

Szerettem a szép ruhákat is (mint minden csajszi), a táskákat érdekes, annyira nem. Mivel hosszú hajam volt, mindig kaptam csatokat is, de azt alkalomra kapni annyira nem szerettem, kivéve egyszer, amikor nagyon szép kék díszítésű tükörkészletet kaptam, amiben volt mindenféle nagyságú tükör, azt nagyon szerettem. A kék a kedvenc színem, ezért jó, ha tudod, hogy mi a kedvenc színe a kislánynak, és olyan színben veszel neki valamit.


Remélem, tudtam vmit segíteni.


24/L

2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
15%

Hát ha szereti Hanna Montanát akkor nagyon sok dolgot tudsz nki venni

de ha nem, akkor a kedvenc sztárjának a parfümét, pólóját stb

ha egy olcsóbb dolgot akkor pedig egy kis szemfesték púder szájfény is kiváló

csini rucik , ez természetes

Ha már nem szereti a kislányod a telefonját, egy új telefont

egy hajvasaló

vagy egyszerűen megkérdezed tőle hogy mit szeretne

mert akkor biztos olyat kap amit szeretne

2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgatom itt a többi választ, érdekesnek találom, hogy nekem annak idején 10-11 évesen eszemben sem volt olyan, hogy szájfény meg hajvasaló, meg telefon, pedig én sem az őskorban voltam ennyi idős, hanem 13-14 éve volt ez. Jó, mondjuk telefon akkor a felnőtteknek se volt, nemhogy a gyerekeknek, de pl smink meg efféle felnőttes dolgok akkor sem voltak eszemben. Gyerek voltam és úgy is viselkedtem.


24/L

2010. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hannah Montana-val óvatos lennék, puhatolózni kellene, az én lányaimnál már lejárt lemez, a sok Hanna-s pólójukat fel sem veszik. Szerintük ciki (10 és 11 évesek).

Viszont örülnek Lola, Lady Gaga, Britney Spears stb. CD-nek, ezen kívül könyvnek és társasnak minden mennyiségben.

2010. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha többet szánsz akkor jó a táncszőnyeg vagy a karaoke CD is mikrofonnal, utóbbi pl. 2500-ért már megrendelhető, imádják.
2010. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyira Hana Montánáztok lehet nem is szereti. Meg kellene tudni mi a hobbyja. Szeret e olvasni sportolni esetleg lovagolni. az én 10 éves unokahugicám él hal a lovakért igy nála minden lovas cucc nyerő. szóval ismerni kell hozzá a kislányt!
2010. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!