Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám és a barátja szexeltek...

Flóra.Zsf kérdése:

Anyukám és a barátja szexeltek! Mit csínáljak?

Figyelt kérdés

Most este kimentem mosdóba és hallottam a nyögéseket anyukám szájából. Most is sokkba vagyok és nem tudom most ezt, hogy dolgozzam fel.

14/l


2018. jan. 25. 01:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem holnap vegyél pelenkát. Mert kelleni fog a kicsinek.
2018. jan. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Zacskós levest, az gyorsan megvan.
2018. jan. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Had szexeljenek, legalább boldogok és jól érzik magukat. És ne ijedj meg, felnőtt emberek és tudnak vigyázni magukra.)

Ilyen velem is előfordult ilyen idős koromban hogy megláttam/hallottam nyögni anyut, én is nagyon megijedtem mert nem tudtam hogy most mi a franc van de legközelebb okos voltam és tudtam hogy mikor készülnek szexelni és én akkor kimenőt kértem otthonról hogy nyugodtan ellegyenek és én is :-)

2018. jan. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Mit, nem, dehogy, az nem az anyukád és a barátja volt, hanem a két gólya. :D
2018. jan. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Nagy a baj a világgal, ha egy 14 évesnek az első gondolata éjjel kettőkor, hogy akkor ő most megy gyakorizni a nagy sokkban...
2018. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Van ilyen?
2018. jan. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Hogy dolgozd fel?Mit kell ezen feldolgozni? Gondolom anyud 30as fiatal aktív nő persze, hogy szexel.Örülj neki, így nem lesz morcos, reggel kisimultan kel majd.

Az élet része te pedig nem vagy már olyan kisgyerek.

2018. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom tisztában vagy vele, hogy téged sem az Aldiban talált. Megnyugodhatsz, legalább 20 éve szexel aktívan.
2018. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

És akkor mivan!?

Majd te is fogsz a barátoddal, örülj neki, hogy szeretik egymást.


Én is hallottam apámékat párszor, és?! :D Sokkal rosszabb lett volna ha az ordibálást kell hallgatnom.


Mellesleg 14 éves NAGYLÁNY vagy, meg ÉRETTEBB - mind ezzel jöttök, ha bulizni kell :D - akkor mit nyávogsz?

2018. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne csinálj semmit. Ez természetes.

Elhiszem, hogy nem jó hallani, meg még csak belegondolni se jó, hogy az ember szülei szexelnek, de hát ez van. Nem kell vele foglalkozni.

2018. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!