Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó jel ha egy pasi azt...

Az jó jel ha egy pasi azt mondja a barátnőjének hogy összeköltözne vele? (3éves kapcsolat)

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És attól biztos leszel benne, hogy idegenek megválaszolják? Mindenki jó jelnek veszi. Vagy szerinted így akar szakítani?
2010. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Annyit jelent, hogy ugyan szexet meg ingyen cselédet akar, elvenni viszont nem."


Igen, így van. Az esküvő ingyenes, vagy max pár 10.000 FT. De hát akinek van pénze összeköltözésre, az ki tudná fizetni, ha akarná.

2010. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó jel. Bár én nem tudnék valakivel három évig együtt járni úgy, hogy külön élünk.


Az esküvőről annyit, hogy én együtt élek a párommal régóta, tervezzük is, hogy összeházasodunk. De igazából nem sürgős. Viszont én szeretnék nagy esküvőt, uszályos ruhával, az összes barátommal, stb.

Most azért meg kellett volna esküdnünk két tanúval, hogy összeköltözzünk? Mi ez, a tizennyolcadik század? Én például még pár évet biztos várni fogok az esküvővel, amíg lesz rá pénz. Mert szeretném, hogy ezen a napon a családunk és az összes barátunk velünk örüljön.

2010. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!