Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik azok a "száváék" vagy...

Kik azok a "száváék" vagy "szává"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
Ha melletted állnak, jó helyzetben vagy, ha ellened, akkor hát... ne akarj kapcsolatba kerülni velük.
2010. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem , sem ellenségem se barátaim csak érdeklödtem :) Amugy én nem félek ilyen primitiv cigány "maffiátol"...
2010. jún. 5. 08:46
 13/23 anonim ***** válasza:
Azért jobban teszed ha kerülöd őket...:)
2010. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 nikita007 válasza:
76%
A Száváék egy mafia család és mindig is az volt! A szegényekből,betegekből és az idösekből gazdagottak meg,mivel a munka az büdös volt nekik mindig is! Ők hozzászoktak,hogy a szegényeket,betegeket és az idöseket kisemizték,felhasználták külömböző dolgokra! Ehhez még ész sem kellett nekik! Ezt én azért is tudom,mivel nekem a családom lenne,ha ID.Száva László születésemkor még a kórházban elnemadott volna! Hállát adok a jóistennek,hogy nem kellett közöttük élnem egy percet sem és,hogy nem Száva nevelt fel! Viszont arról 2004-ben szereztem tudomást,hogy nekem az apám valójában ID.Száva László! Amikor tudomásomra jutott ez,apám egy baráti összejövetelen arra a kérdésre,hogy "én a lánya vagyok e"igennel vállaszolt mindenkielött! Viszont azt mainapig próbálják megakadályozni,akkár úgy is hogy engem kiiktatnak az élök sorából,hogy ez hivatalossan is kiderüljön egy dns-el! A miértje egyszerü,több gyermek is elökerülne vélletlenül,hogyha én rólam kiderülne,hogy eladtak! PL.a két ikertestvérem,akiket vellem együtt adott el ID.Száva László,mivel 3-as ikrek vagyunk és egypetéjüek! Ebben csak az az érdekes,hogy hivatalossan 3-apánk és anyánk van elkönyvelve,a kórházszerint (István kh)viszont csak engem egyedül szült anyánk! Nekem hivatalossan egy hajléktalan adott nevet! Mi ez,ha nem gyermekkereskedelem? Ráadásúl 2007-ben az én születendö gyermekem is eladták! Hogy,hogy tudták eladni? Úgy,hogy nekem az ételembe-italomba gyógyszereket raktak,amit én nem vettem észre,és így rosszúl lettem! Ekkor bekerültem a Péterfy idegre,ahol elkezdtek leszedálni és aláíratták,hogy vetéléstfognak csinálni! Útána átvittek a Baross szülészetre és ott felhejezték a spirált! Éjjel 3-kor vérezni kezdtem és görcsölni,ez így ment este 5-ig! Négyszer megnézet egy nővér,mikor 5-kor megnézet elkezdett kiabálni "most a jó,mindenki gyorsan ide,minden orvosnak szóljatok gyorsan"! Ekkor rám helyezett egy maszkot,amitől én egy másodpercallatt bekábúltam! Mire felébredtem újra a Péterfy idegen találtam magam,és 1-hónapig bent tartottak! Ez sem szülés volt úgyebár,és nem gyermekkereskedelem? Ráadásúl zárójelentés szerint 2007.juniusában voltam kh-ban és 15-hetes vetélés történt? Nekem viszont lenne több tanúm is,beleértve hivatali személyeket is és civileket is,hogy szeptember végén kerültem be és október végefelé jöttem ki! A másik az,hogy ultrahang szerint (uh)márc-31.én 11-hetes voltam! Akkor kilehet számolni,hogy októberbe mekkora lehettem? A Baross szülészet szerint és a Péterfy ideg szerint ez vetélést jelent nem szülést!? Érdekes nem? Arra viszont ők sem gondoltak,hogy alávetettem magam egy olyan vizsgálatnak amiből egyből megmondja egy szülész-nőgyógyász,hogy szültem e vagy vetéltem? Viszont ezt nemzetközi bíróságáltal fogom megoldani,hisz az ügy kapcsán ők úgyis kifogják rendelni ezt a vizsgálatott hivatalból! Az,hogy miért is adták el a születendő gyermekem,nem kérdés! Az ok egyszerü! Nekem hagyták minden vagyonukat-ingóságukat a nagyszüleim Száva Lajosék,és csináltak is külön-külön egy-egy végrendelettet a nevemre,amit letettek egy közjegyzőnél! Érdekesmódon a közjegyző a mainapig elfelejtett értesíteni a végrendeletről,pedig lassan 20-éve lesz már! Annak is van oka,hogy elfelejtett értesíteni a közjegyző! Apám ID.Száva László és testvérei levették amit rámhagytak a nagyszüleim és befektették külömböző piszkos üzlettekbe,útána osztoztak rajta! Tehát a születendő gyermekem azért kellett Száváéknak eladniuk,hogy ne legyen hivatalossan útodom,hogyha kiderül,hogy én ID.Száva László lánya vagyok,és egyedüli örrökös nagyszüleim útán!Tehát sikerülne kiiktatniuk,akkor nelegyen útodom aki útánam örrököl! Én ezt tudom elmondani Száváékról arra a kérdésre,hogy "kik azok a Száváék vagy Szávák?" Ezt viszont kimerem róluk jelenteni bárhol és bármikor,de azt is hogy majdnem mindenki tudott erről és részt is vettek benne! De az is igaz,hogy ez nem fog annyiba maradni,mert a gyermekem nem fogom hagyni és a testvéreimet sem! Tehát Száváék nagyon mocskok voltak mindig és a mainapig is azok ,aki teheti kerülje ki őket,de ne ijedjen meg tőlük! Nem félni kell tölük,csak átnézni rajtuk! Ők vallamikor nagy bűnszervezetben műkődtek és mindenki félt tőlük,de ma már csak a szegényekkel kemények és azok ijednek meg tőlük! A hozzájuk hassonló emberek már keményebbek tőlük az ő világukban és tőlük inkább a Száváék tartanak,de azok legalább nem a szegényeket tartják sakban és nem a szegényeken keresztül próbálnak meggazdagodni! Nekik megvan erre a módszerük egymásközött! És még a Száváék hírdetik,hogy megtértek és példáséletett élnek?! Nekik a megtérés azt jelenti,hogy bejárnak vasárnaponként a hit gyülekezetébe (amibe mossák a pénzüket) és úgyanúgy lopnak,csalnak hazudnak és gyermekeket adnak el,de gyilkolnak is sajnos! Ezzek a Száváék
2010. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
0%

Ők csak voltak bűnözők.

alább:

[link]


[link]


Tessék elolvasni, aztán ítélkezni :)


üdv

2012. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%

bocs, az első rossz

[link]

2012. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Komoly maffia család azthiszem van baranya megyébe is leszármazotjuk vigyázni kell velük elmebeteg emberek.hallottam olyanokról hogy gyilkosságokban voltak benne,emberrablásban.jobb ha nem szólsz nekik. örülök ha segíthettem
2014. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
35%
A Száva család Magyarország első számú maffia családja:) Tény, hogy sok rosszat tettek, de azóta megtértek és jó úton haladnak. És attól, hogy valaki roma származású, még nem rossz ember!:)
2014. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nem tudom , miért kell lejáratni őket kedves....a történetedben.A Másik , nem gondolnám , hogy olyan nagy maffiozók lettek volna, A Maffia nem itt kezdödik beválaltak 1,2 dolgot, sokan voltak és ismerték a rendörségi dolgokat , igy bátrak voltak néhány dolgokban ( feldobom ezt megúszom azt projekt ), Jó helyen voltak jó idöbe. Ma ez már másképp lenne. Ma perdig már igen is megvannak térve öszintén néhányan , és őszintén követik Isten igéjét , ahogy azoknak kéne , akik lejáratják őket.
2014. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
37%

Engem Szávának hívnak XD Az a keresztnevem. szóval Száva én vagyok :D


Amugy egy maffiozó család.

2014. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!