Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a párom 25. születé...

Mit vegyek a párom 25. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valami nagyon fainat szeretnék, amit mástól nem fog kapni. olyat, ami maradandó. Én vagyok a lány. Ötletek? Köszi.
2010. jún. 3. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha cigarettázik akkor gravíroztass egy fém öngyújtóba valami szép, rövidke üzenetet neki :)
2010. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
NEKED kéne tudni, hogy mi érdekli, mit szeret - idegenek honnan tudhatnák?
2010. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi első :)

Második: ha nem tudsz válaszolni, ne válaszolj mert az ilyen leszólásokra nem vagyok kíváncsi. :)

2010. jún. 3. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:

ha már dolgozik akkor esetleg olyat amit tud használni..pl egy márkás aktatáska(esetleg bőr),szép karóra,ami sokfunkciós,ha szeret sportolni akkor sporttáska,felszerelés,zippo öngyújtó(még fotóról is gravíroznak bele)az én párom motorozik,és egy szép motoros kesztyűt kapott:)akkor esetleg egy divatos és maradandó bőr öv,sőt a csatjába is lehet graviroztatni:)

te ismered a párod,ha pár infót mondanál a hobbijairól,vagy hogy miket szeret,többet tudnánk mondani:)

2010. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
66%
Szerintem menny el sex shopba:$ vátsd valóra a legperverzebb vágyait:$ Vegyél fel olyan ruhát amit nagyon szeret rajtad. És ez az élmény tuti maradandó lesz neki, és más se tud iylet adni.
2010. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mikor lesz? Azaz mennyi időd van még? És mennyit szánnál rá. Azért ezt fontos lenne tudni
2010. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Júl. 1.

Olyan 2000 ft körül. Ennyire telik. :(

2010. jún. 3. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Készíts neki először is egy 1985 könyvet.

Szedd össze az azévi fontos eseményeket, és szépen szerkeszd meg wordben aztán, nyomtasd ki.

Olyasmi, amit esténként tud olvasni vagy buszon. Tudod kis apró cikkecskék.

Készíts neki címoldalt, hogy Írta X. Y (vagyis te)

Kiadó címe: itt a saját címed.

Tehetsz bele verseket, gyerekkori kedvenc meséjéből valamit, az év legnagyobb slágerei, filmjei…stb.

Ez csak a nyomtatási költség, be is tudod spiráloztatni és addig még van időd. És az összes szereteted benne lesz.

.

2010. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó ez nagyon jó ötlet:) Azt hiszem én is megfogadom.Az én párom is most lesz 25éves. S én is ezen töröm a fejem. Csak ő kicsit hamarabb lesz 25:)Megyek is böngészni hogy mi történt 85ben:)
2010. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!