Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Az öcsémnek (F/8) szombat...

SOS! Az öcsémnek (F/8) szombaton lesz a névnapja! Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen még mindig vacaknak örül :) Vegyél neki valami olyat, amivel szeret játszani, mondjuk Lego vagy valami katonás játék, autó (nagyobb játékautó), ilyesmi :)
2010. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vegyél neki oylasmit, amivel együtt tudtok játszani

társasjáték vagy ilyesmi

8 éves gyerkőcnek még valóban nem nehéz ajándékot venni

szinte bármit lekaphatsz a játékbolt polcáról :)

2010. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 3. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
A lehetőségek sok mindentől függnek. Pl az unokaöcsém (9) imád rajzolni, festegetni, ezért ma vettem neki névnapjára egy "Művészsuli" c. könyvet. Kolléganőm felfedezéses könyvet vett a 9 éves fiának, mert az érdekli. A tesódat mi érdekli?
2010. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én valami játékot vennék. Valami amit épp most reklámoznak, de azért nem túl drága.
2010. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármit, csak ne lövöldözős számítógépes játékot, játékpisztolyt, stb. :S Biztos tudod, mivel játszik szívesen, mit szeret. Vagy ha a szüleid megengedik, vegyél neki hörcsögöt terráriummal - de persze csak ha örülne neki és van olyan okos, hogy rendszeresen gondozná.
2010. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vidd el moziba, vagy vegyél neki egy valami kisautót, vagy tölts le neki valami játékot a netről, de ne a GTA-t
2010. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vagy vegyél neki egy mp3-at olyat ami olcsóbb. 3000Ft-ért lehet már venni, és korszerű cucc. Jó lesz neki 4 év múlva is.
2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos már nagyon rá van kattanva a számítógépre. Én is szoktam, de ő mindig. Sajnos az egyik barátja megmutatta neki a GTA-t is. :(

A gépen kívül azért szokott néha normális játékot is játszani. Az ilyen kis katonákat meg ilyeneket szereti, de már ezer van belőlük.

2010. jún. 3. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor játéktank :) Legalább lesz mibe rakni a katonáit :D Vagy ami még jó ötlet, egy gyerekhorgászbot. Igaz, nyúzni fog utána, hogy menjetek horgászni, de hidd el az olyan jó dolog, hogy elfelejti a számítógépet is, elkezdi megszeretni a természetet :) Nő létemre a kedvenc sportom és hobbim a horgászat, gyerekkoromban is imádtam horgászni, legjobb élmények voltak. Nem is drága egy gyerekhorgászbot még egy gyerek engedély sem, szóval csak ajánlani tudom :) (21 éves létemre én most horgászbotot is kaptam karácsonyra és ennek örültem a legeslegjobban :) )
2010. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!