Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagybratyónak ajándék névnapjá...

Nagybratyónak ajándék névnapjára. Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Igazi haverok vagyunk, már kiskoromtól kezdve elvitt magával mindenhova, felnézek rá, jó arc.

névnapja lesz, és nem tudom mit vegyek neki.

Valami jót szeretnék....csak az a baj hogy szinte minden megvan, és olyat meg nemszívesen veszek amit csak föltesz a polcra és slussz...

nemtom...kocsijához vegyek valamit??? a pia olyan snass, azt magának is tud venni..., borotfálkozókészlet az gagyi....valakinek valami 5let?

ilyen dezodor tusfürdő, stb ilyet sem szeretnék....

elég szétszort szóval ilyen csuklószorító, térdpánt, ilyesmik se jöhetnek szóba, mert elfelejtené úgyis felhúzni....

nagyod érdeklik a veterán kocsik, motorok, lehet e témába kéne nézelődnöm, bár nem tudom.....jah ő 30 éves, én 17


2010. jún. 1. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A Buragonak van egy csomó autó makettje (mondjuk ez polcos sztori), könyv esetleg veterán autókról (ezek jóóóóó drágák), vagy tuningcucc (sebváltó gomb ilyesmi)
2010. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!