Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátnőmnek...

Mit adjak a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek június 8-án lesz a 14. szülinapja és fogalmam sincs mit adhatnék neki. Megtiltotta, h valami drága dolog legyen mert, h ő azt nem tudná viszonozni(ezt ő mondta). Valami olyasmit szeretnék ami emlékezteti rá, h mi mindeg a legjobb barátnők leszünk és rám minden számítha, mint ahogy én is őrá. Ő eléggé az a vagyány, rocker csaj. (kb olyanok vagyunk, mint a Szívek Szállodájában Rory és Lane XD (ő Lane))

Sűrgős ami gondolom látszik a dátumból

Előre is köszi

14/L


2010. máj. 30. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy butaság, vagy neked nem tetszene az ötlet, de én a legjobb barátnőmnek egy olyan szív alakú ezüst medált adtam ajándékba, amit ketté lehet törni (ezt mindenképpen együtt kell!)

feltettük fekete bőrszíjra és karkötőként hordtuk.

nagyon szerettem.

ez nem is olyan nagyon költséges - én kb 1000 forintért vettem egy kis ékszerüzletben -, de annál személyesebb.

22/L

2010. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki vibrátort, annak örülni fog.
2010. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én barátnőmnek egy szív alakú kis fadobozt díszítettem ki szalvéta technikával és minden féle kis hülyeségeket tettem bele ami közös emlékekre utal. Egy csokis papir egy nagyon jó estéről stb persze ezeket már egy ideje előtte gyűjtögettem mikor kibontotta nosztalgiáztunk egy nagyot

2010. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm

sztem a medálos ötletet fogom választani

a 2. válasz írójának: hogy lehetsz ilyen paraszt?

a 3. válaszírónak: majd talán jövőre addig gyűjtögetek

2010. máj. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!