Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el? És mit tett?...

Hogy mondjam el? És mit tett? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval ez elég zűrös..

Van egy barátom 5 hónapja + régen 4,5 hónap,de régen nem engedték (14 voltam),mivel kikerültem felső suliba így már nem tudott az anyukám mit kezdeni vele ezért megengedte hogy a városba találkozzunk (de itt ahol lakok nem!!) ugy oldottuk meg,hogy titokban feljárkált (bujkálnunk kelett stb..) , de tegnap rájött ,hogy fent szokott lenni ahol lakom, kiborult csapkodott vagdosott..Meg hogy átverem a fejét meg hasonlók..Az apukám külföldön dolgozik,ő mit sem sejt a dologról de mondta nekem valamelyik nap , hogyha van barátom vagy valami mondjam el neki mert nincs olyan dolog amiben nem tudna segíteni!De ha elmondanám az apukámnak,anya tuti megharagudna,,lehet meg is ütne(!) , holnap megy vissza külföldre..szerintetek hogy mondjam el neki,vagy hogy jelezzek neki még ma,hogy van barátom..? annyit tud,hogy van egy fiu akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak..

Nagyon félek neki elmondani,szégyelném magam előtte..

16/ L


2010. máj. 29. 13:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit értelmetlenül sikeredett,bocsánat de siettem..:S
2010. máj. 29. 13:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Valakit kérem segítsen...:S:S:S:S
2010. máj. 29. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

anyukádat az miért zavarná,ha elmondanád apukádnak,h van barátod???


kérd meg apudat,menjetek el 2be valahova és mond el.

szeret téged apukád,haragudni nem fog,sőt, inkább örülni fog,hogy megosztod vele a dolgaid

2010. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el apukádnak az igazat!

anyádtól meg ne félj...nagy vagy már.. megverni nem tud!

2010. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert,hogy elvileg hazajönnne külföldről meg ilyenek..

De anyám sok mindenre képes..megverne szerintem biztos..ettől félek nagyon..meg szégyellném is magam!

De ez az ötlet hogy menjünk el kettesbe ez jó..köszönöm nektek!

2010. máj. 29. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
anyukádtól ne félj annyira ebbe semmi rossz nincs. Győzd meg apud hogy ne mondja vissza
2010. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát anya nagyon ideges tipus..nem sok kell neki..de ha meg apa nem mondaná el hogy tud róla akkor továbbra is így lenénnk..:s bonyulult ez.
2010. máj. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!