Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember a közvetlen főnököd?

Milyen ember a közvetlen főnököd?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 17:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!


Az én főnököm is egy angyal, mindenben segít, megértő, soha meg nem sértene egyikünket sem. Sajnos már neki is csak 2 éve van a nyugdíjig, nem tudom mi lesz ha elmegy?

2010. máj. 28. 18:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Hmm hát ahogy te is irtad én "közvetlen" kapcsolatba vagyok a főnökömmel :) Takaritónőként voltam mellékállásba egy cégnél ami az övé, szerelem volt első látásra...most már a férjem:)
2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem főnöknek való, mert nem elég határozott és céltudatos. De ez az előnye is, mert soha nem volt még vele konfliktusom, mindent megenged. (ha ő épp nincs, én helyettesítem). Soha nem volt még konfliktusunk.

Nem tudnék róla rosszat mondani. Hála az ilyen főnökért...

2010. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hálás vagyok érte a sorsnak

igaz mielőtt gyes-re mentem a beosztottam volt, dehát a férfiak gyorsabban haladnak felfelé

mire visszajöttem a főnököm lett

tisztelem, becsülöm

de ő is engem :)

2010. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fej, következetes. De a "nagyfőnökasszony" is. :D Vannak munkán kívüli programjaink is :D. De ha dolgozni kell, dolgozni kell... :D
2010. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nekem a gyermekeim a főnökeim, imádom őket.

Komolyra fordítva: eddig egy olyan főnököm volt, akivel nem jöttünk ki. Nőgyűlölő volt. Egy komolyabb összeugrás után minden nőt kirúgott.

Férjem főnöke a barátja is. Szóval nincs okunk panaszra.

2010. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az én főnököm a világ legszebb, legokosabb, legtündéribb,leg...leg...leg.... embere! Ugyanis Gyed-en vagyok :-)))))))))))))))))))
2010. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az én főnököm az osztályfőnököm xD a legjobb*-* imádom =) mi lesz velem jövőre? most ballagok...
2010. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!