Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elengedjen?

Mit csináljak hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom akivel nem sokat találkozok, ma estére hívott be a városba, egy bárba beszélgetni, haverjaival eldumálgatni. Kb. éjfélig lennénk. Nos én 14 éves lány vagyok, nem szoktam bulizni járni, néha pár hónaponta anyumék levisznek engem meg barátnőmet koncertekre, amik olyan 10-11-ig tartanak. Nagyon szeretnék elmenni de van egy olyan érzésem hogy nem engednek el.. voltam már párszor bent a városba éjszaka de csak 10- fél 11-ig. Valami jó ötletek van h mivel győzhetném meg? Rendes társasággal találkoznék, persze szoktak inni meg cigizni de csak mértékkel. Aki hívott meg amúgy sem inna úgy ha ott vagyok, meg haza is kísérnének. Hogy hozzam fel ezt anyumnak? Ti hogy hogy szoktatok elkéredzkedni?
2010. máj. 28. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Szerintem mondd neki, hogy óránként/félóránt megcsörgeted, vagy írsz neki egy sms-t hogy minden oké. Kérd meg, hogy éjfélre jöjjenek érted a bár elé.

Esetleg azt is feldobhatod, hogy ők is legyenek a bárban, persze pár asztallal arrébb :-).

Idősebb testvéred van, akit már elengednek? Mert ha igen,akkor akár őt is megkérhetnéd, hogy kísérjen el..

Majd írd meg, hogy hogy döntöttek! :)

18/l

2010. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
no, elengedett?
2010. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! hát csak fél 11-ig :) de az a lényeg h mehetettem :)
2010. jún. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!