Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéremnek meghalt a deguja....

Testvéremnek meghalt a deguja. Hogyan vidíthatnám fel?

Figyelt kérdés
Szegény egész délután szomorú és letört volt, és sírt .. nagyon szerette a deguját. Magát okolja szerintem. Mit tehetnék h jobb kedvű legyen?
2010. máj. 25. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd békén, meg kell gyászolni a kisállatát. Pár nap, és jobban lesz, addig meg ne akard erőszakosan jobb kedvre deríteni, mert csak rontasz a helyzeten. Inkább biztosítsd afelől, hogy átérzed a fájdalmát, és neked is rossz, hogy meghalt a deguja, mert te is szeretted. Önmarcangolásnak semmi értelme, de erre majd rájön ő maga is.


Ha nem óriásteknőst tartasz, akkor sajnos meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy a kisállatod előbb meghal, mint te. Ez van, meg kell szokni a gondolatot.

2010. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy jó gazdi volt és a kis degunak nagyon jó életet biztosított, és nem ő tehet arról, ami történt (mármint ha ez így igaz)
2010. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 12 éves koromban(szóval 2 éve:D)meghalt a hörim, napokig sokszor sírtam és nagyon szomorú voltam.De tudtam,hogy nem fog örökké élni,és egyszer el kell mennie az örök vadászmezőkre:)

De mikor kihevertem,úgy döntöttem,a 2 kutyám mellé megint kérek még egy kisállatot.Sokáig nem tudtam dönteni,milyen állat legyen,végül 1,5 hete végre döntöttem(majdnem 2 év gondolkodás után),kértem egy pézsmatekit:)

Szerintem ha kiheverte a degu halálát,egy új kisállat újra felvidítaná,hisz az állatokban sok öröm van:)

2010. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki úja(ka)t!
2018. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!