Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjünk ha kirúgják?

Most mihez kezdjünk ha kirúgják?

Figyelt kérdés
A Páromnak ma mondták meg h. ha vége ennek a melónak(ház építés), akkor nincs több munka, vagyis kirúgják.A szüleinknél lakunk és lakbért fizetünk.De én nem keresek annyit h. helyette még fizessem+a számláit is fizetni kell.a párom lehet elmegy akkor suliba szakmát tanulni,mert csak érettségije van.Hogyan fogunk élni.Hogyan fogjuk tudni fizetni az utazást, számlákat stb.Manapság nehéz szakma nélkül munkát találni+építőiparban nem akar már dolgozni,mert eléggé tönkreteszi az egészségét és ha lenne is olyan meló ritka akit bejelentenek.Teljesen kétségbe vagyok esve.Anyu ennek nem fog örülni,mert ők is le vannak égve, sőt pont azért lakunk nálunk,mert kell neki a pénz h. a jelzálog hitelét fizetni tudja.
2010. máj. 21. 20:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát ja, ebből még nem tudnánk az összes ktsgét fizetni.
2010. máj. 22. 09:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a hozzád hasonló embereket.Miért itt próbáltok tanácsot kérni az anyagi gondjaitokra?Pénzt nem tud senki adni.Munkát nem tud senki keresni helyettetek.A helyzeteteket Ti ismeritek,ahogy a megoldás is a ti kezetekben van.
2010. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!