Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok neki? Gratuláci...

Mit mondanátok neki? Gratuláció, Vígasztalás, Bíztatás

Figyelt kérdés
A testvéremnek versenye van, csak telefonon tudunk beszélni. Holnap lesz a verseny ma este felhívom, még a bíztatás nem menne olyan rosszul, de ha nem nyer egyszerűen nem tudom mit mondjak neki? Legközelebb sikerül? nemhiszem hogy vígasztalná :S Írjatok légyszí ötleteket bíztatáshoz, vígasztaláshoz meg gratulációhoz :)
2010. máj. 21. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltad, legalább tudod hova lehet(kell) még fejlődni teljesítménybe stb.--én mindig ezzel buzdítom magam.

Az ilyen nem baj majd legközelebb kb nesze semmi fogd meg jól én se szeretem:D.

2010. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel a tesódról van szó, a gratuláció úgyis őszintén jön majd, nem kell begyakorolni. :D

Ha pedig nem sikerül és csalódott lesz, és szerinted nem sokra mész a sablonnal, akkor mi legyen? Nem dől össze a világ, és ha látja rajtad, hogy tényleg bánt tényleg is a dolog, együttérzel vele, az már elég.

Esetleg vidítsd úgy fel, hogy megnéztek vmi brutálisan röhejes vígjátékot, vagy vicces videókat a neten. :D

2010. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lesz az eredmény, mi máris büszkék vagyunk rád.
2010. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nyer, akkor is gratulálj neki, hogy milyen büszke vagy a 2., 3. helyezésére, vagy arra, hogy legyőzte a versenyzők x százalékát. Ne hagyd, hogy lógassa az orrát!
2010. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem nyer, akkor is gratulálj neki, hogy milyen büszke vagy a 2., 3. helyezésére, vagy arra, hogy legyőzte a versenyzők x százalékát. Ne hagyd, hogy lógassa az orrát!"


Bocs, de nem bírom kihagyni: Havernak gratuláltam a bronzéremhez, majd kiderült, hogy összesen hárman indultak az adott versenyszámban.

2010. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer ezüstérmet kaptam. Ketten indultunk. XD
2010. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó 2: ezek azért elég extrém esetek, általában többen szoktak indulni. :)
2010. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!