Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért nem enged semmien...

Anya miért nem enged semmien állatot tartani?

Figyelt kérdés

Apukámnál van egy kutyám de most mamáméknál lakunk és azért szeretnék két tengerimalacot mert reggeltől délutánig nyomom a laptopot és nincs

semmi amivel leköthetném magam.



#tengerimalac #anya #apa kutyusom
2017. júl. 10. 07:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem az állatokat nem lehet meg unni
2017. júl. 10. 10:45
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Apádáknál van egy kutyád, akivel nem foglalkozol, mert... ergo apádnak van egy kutyája.


Anyud ezért nem engedr tengerimalacot mert azzal sem törödnél, hanem neki kellene.

2017. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de sétáltatom veszek neki kaját jutalomfalatot tanítom játszom vele etetem itatom
2017. júl. 10. 13:48
 14/17 A kérdező kommentje:
ja meg fizetem az oltásokat
2017. júl. 10. 13:49
 15/17 A kérdező kommentje:
és azért van apukámnál mivel itt nincs akkora udvar
2017. júl. 10. 13:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyelj!


A tengerimalac (meg akármilyen másik állat) tartása nem egyszerű. Kell neki alom, kaja, ketrec stb. Ha már veszel egy malacot, akkor nem egy összetákolt sz.rban kellene tartanod, hanem minél jobb körülmémyeket kellene neki biztosítanod.

Ha beteg lesz, akkoe bizony az állatorvosi költség sem egy olcsó dolog.


Anyukád lehet nem akar plusz kiadást vagy plusz munkát magának.

Ha apukádnál van kutyád, inkább igyekezz minél többet vele lenni és foglalkozni vele.

Ha nem laknak messze, akkor laptopozás helyett vihetnéd rendszeresen sétálni.

2017. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2017. júl. 12. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!