Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem később? Meggyógy...

Mi lesz velem később? Meggyógyultam?

Figyelt kérdés
Több öngyilkossági kisérletem volt,családi és lelki problémáim miatt. Most, pár hónapja találkoztam valakivel, és azt hiszem szerelmes vagyok. Úgy érzem, mintha kicit újjá születtem volna. Mintha az az üresség és a sebek kezdenének begyógyulni. Nagyon-nagyon rég nem voltam ilyen jól lelkileg. Már nem jut eszembe minden nap halál gondolata és kezdem értékelni és megszeretni az életemet. Ez eddig szép és jó. De az a helyzet, hogy az illető, akit szeretek, 20 évvel idősebb nálam én 16 éves vagyok ő 35. Tudom, ez talán beteges és reménytelen. De mostmég a szívem nem tudja ezt elfogadni.
2010. máj. 18. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ne kezdj kapcsolatot egy ennyivel idősebb pasival, mert úgy sem lenne nagy jövője, aztán nehogy emiatt legyenek újra problémáid. ha egyszer sikerült nagyjából helyretenni az életed, próbáld ezt a helyzetet fenntartani, erősíteni. Aztán majd találsz egy jobban hozzád illő pasit. Mitől alakultak ki ezek a dolgok?
2010. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hosszú út volt h rájöjjek, h a boldogságom egyedül csak tőlem függ, annyira fiatal vagy, rossz ezt olvasni, h ennyire nem szereted/szeretted saját magad. Lehet h ez a valaki segít neked megtalálni magad, de semmiképp ne hagyatkozz csak rá, a szerelem véget érhet és akkor megint a padlóra kerülhetsz. A pszihiáterek segíthetnek, szerintem egy ilyen állapotból nem olyan könnyű kikerülni, de mindenképp jó dolog h most boldog vagy és nem gondolsz az életed eldobására. Jó ha van valaki aki reményt ad, csak tudd h hova tedd!
2010. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Alapból nem olyan nagy baj ez a korkülönbség. Az lenne a lényeg, hogy az egyéniségetek illik-e egymáshoz. Egy 35 éves már esetleg komoly ember. Van világnézete, kialakult szokásai, határozott véleménye, stb. Kérdés, hogy te ilyen fiatalon, és ilyen lelki előzmények után hogyan vagy ezekkel.

Lehet, hogy megnyugtatólag hatna rád, atyailag bánna veled, és ez jó lenne neked.

Tehát: Igykezz nagyon kiismerni őt, mert lehet, hogy a szerelem elveszi az eszét az embernek, és szépnek látja azt is, ami nem az.

Másrészt: Te is mutasd be magadat őszintén olyannak amilyen valójában vagy. Ő már elég idős ahhoz, hogy a szerelem ne vegye el az eszét, neked mégis biztosnak kell lenned abban, hogy ő teljesen és jól ismer téged.

Ha hosszútávú kapcsolatot akarsz, az csak a teljes és kölcsönös megismerésre és szerető elfogadásra épülhet.

2010. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Majd ha vége lesz, jöhet a következő kísérlet.
2010. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha összeilletek a férfivel,és komoly szándékai vannak,akkor nem gond a körkülönbség.én 17 vagyok,a barátom 32♥ és nagyon szeretjük egymást,szinte tökéletes a kapcsolatunk.és a boldogságod csak tőled függ,mindig van kiút minden problémából...tapasztalatból mondom.
2010. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!