Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

Anyával körülbelül 30 éve házasok. Még velük lakom, dolgozom.

Vannak olyan időszakok amikor apára rájön ilyen "hiszti" vagy nem tudom hogy nevezzem, és tiszta bunko anyával meg nem is szól hozzá, és nem is válaszol neki. Tegnap itt voltak nálunk ismerősök ilyen kerti partin és apa ugye ivott, meg mindenki aki nem sofőr volt. És tegnap este kint aludt apa a nappaliba. Anya azt mondja hogy őt nem érdekli legalább normálisan ki tudja magát pihenni mert nem hallgatja a horkolást. (ez egyébként fel ért egy viccel is)

És reggel is tiszta bunko volt apa, mert ugye ki volt nyitva az ágy, és nem vitte volna vissza az ágyneműjét nem tolta vissza az ágyat sem... Ez nagyon felidegesített mert tesomnak kellet megcsinálni mert nagy berugásában kiráncigálta a sínről... Ő miért nem tudja eltenni? Ha már kipakolta, esküszöm olyan gyerekesen viselkedik. Nem szeretem amikor ilyen. És ma anya sirt nekem mert hogy ilyen vele, és felhivta ismerősünk ma hogy mi a baj, ugye mert észre lehetett venni tegnap hogy valami nem oké..ez nagyon ciki szerintem :/ na ugye és sirt, és kérdeztem ugye hogy miért ilyen meg hogy miből jött ez a hiszti neki, de anya se tudja, és mondta hogy nem akar sírni előtte mert akkor még pö*sebb lesz (ezt nyilván szebben mondta).

Mi válthatja ki az ilyeneket apából? Egyik pillanatról a másikra ilyen, de miért? Mitől? Rohadt Sz*r azt látni hogy hogx bánik vele.


20/L



2017. jún. 4. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem való minden embernek. Eltorzítja a személyiséget, főleg ha az embernek vannak erre öröklött hajlamai. Mivel méreg könnyen frusztrálttá válhat tőle az ember úgy, hogy észre sem veszi. Nézd el neki. Az alkohol tudatmódosító.
2017. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Totális metál válasza:
Ez csak hülyeség... Engem meg apám meg is akart ölni miközben én mindig segitem és naponta hulla fáradt vagyok​ csak azért hogy segítsek neki.
2017. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!