Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom nem engedi, hogy az...

Apósom nem engedi, hogy az erkélyen szereljek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apósoméknál lakunk, beépített erkélyük van, hidegben vagy éjszaka ott akarok szerelni, de nem engedi. A legutóbb kidobott egy komplett legszurőházat, szerencsére nem vitte el senki a kuka mellől, időben érkeztem. Idegbeteg ha ilyenen kap. Hogyan magyarázzam el, hogy nem lesz semmi baj? Mindig csak azt viszem fel, amivel dolgozom, tehát nincs fent az egész Barkas kasztnistól.

2017. máj. 29. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam le soha ezt senkinek, de neked most megérett a dolog: KÖLTÖZZ EL és akkor ott szerelsz, meg akkor, meg amit akarsz...
2017. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva hogy egy kérdést is kiírsz a "hülye"apósról, abban a hitben hogy neked igazad lehet AZ Ő LAKÁSÁBAN.
2017. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj a saját lakásodba. Elég undorító a viselkedésed. Őszintén szólva, ha valaki nem lenne képes egy ilyen egyszerű szabályt betartani a lakásomban, akkor én az illetőt dobnám a kuka mellé.
2017. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na mi van, nem tetszett a válaszom? Költözz el... a saját házadban azt csinálsz amit akarsz, de ne másnál rendezkedj!

Én sem engedném, hogy egy kvázi idegen szerelgessen, meg kisajátitsa a teraszomat.

2017. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

"Apósom nem engedi, hogy az erkélyen szereljek. Mit tegyek?"

Baxd homlokon a franciakulccsal! Mi a pi.sát képzel a saját lakásában? Még Ő akarja megmondani a "vendégnek", hogy az mit tehet, meg mit nem? Hát milyen világot élünk!

2017. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Áááá, ezért pocsék az együttlakás. Inkább egy kis lyukban önállóan, minthogy abba is beleszóljanak, mennyi vizet használok vagy hol szerelek. Bérelj garázst vagy vegyél, később jó lesz, ki is tudod adni.
2017. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!