Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetnék ki a...

Hogyan szerethetnék ki a barátomból? Tippek? Úgyérzem már nem szeret engem annyira, nem akarom, hogy összetörjek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre nem szívesen adnék tippeket. Pedig tudom, mit érzel.

De egyébként a biztos módszer: találkozások ritkítása, + és - lista írása, más emberek megismerése, és sok sok idő barátnőkkel, haverokkal.

2010. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miből érzed hogy már nem szeret téged annyira? Nem kéne ezt megbeszélni vele?
2010. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, erre nincsenek tippek. Szívnek nem lehet parancsolni,olyan nincs hogy tapsra kiszeretsz valakiből vagy beleszeretsz valakibe.
2010. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom...:(

Igaziból rettegek attól, hogy elveszítem, belehalnék:(

És félek attól, hogy nem szeret már engem, pedig ma pont Ő kérdezte meg, hogy akkor holnap találkozunk??? Meg mondta, hogy hiányzom neki, és olyan jól érezte magát velem tegnap...

És amikor tegnap nála voltam akkorsem akart elengedni, meg egésznap csókolt, ölelgetett stb.

De úgyérzem nem tudnám megtartani...és belehalok a fájdalomba, ha elveszitem:( Nem akarok összetörni, ha elhagy

2010. máj. 16. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, ezt az időjárás csinálja. Úgy látom, ma rekordot döntenek a pesszimista hozzászólások.:)))

Én ma még a barátom kedvenc sorozatában levő bombanőkre is féltékeny voltam, pedig közben engem ölelt, mégse tudtam kiverni a fejemből, hogy lazán dobna egy ilyen szépségért. Mindenesetre ha hétágra sütne a nap, lehet hogy másként éreznéd te is, nem?

Amúgy meg nem tudod megúszni. Ha félelemből szakítasz vagy ábrándulsz ki belőle, egész életedben marcangolni fog, hogy mi lett volna, ha...

Szeretni valakit annyit jelent, hogy kiszolgáltatod magad neki, és ő viszont. Egy kapcsolatban mindkét fél kockáztat, talán nem is gondolod, de ő is, és ő se keveset. Olyan is van, hogy az egyik fél sokkal jobban szeret. De a lényeg, ha szereted, nem te magad vagy az első, hanem Ő, és az hogy neki jó legyen, veled vagy mással. Persze ha mással, az pokoli, de mégis ha igazán szereted, akkor nem te vagy az elsőszámú, hanem Ő. És akkor hülyeség lenne önféltésből feladni.

2010. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elöször is ha nem vagy biztos h ő nem szeret ne tedd.. beszéljétek meg rendesen !

hogy elkerüld a megbánást..

ha meg van okod h miért akarsz eljönni.. akkor az itt speciál.. h nem szeret ennyi..

Jobbat érdemelsz :)

2010. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek tipikus kamaszkori érzelmek. Éld át teljes mélységében, egyszer majd jókat fogsz mosolyogni magadon :D

Hidd el, túl fogod élni, ha elveszíted és rá fogsz jönni, hogy ha össze is törsz, hogyan építsd magad újra. Ne görcsölj rá.

32/n

2010. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is 32N vagyok, tehát már nem kamasz, de ugyanúgy megélem ezeket az érzéseket...2,5 éves kapcsolatom alatt már vagy 10-szer akartam ilyesmi miatt szakítani. A párom nem az a fajta, aki nagyon kimutatja az érzéseit és főleg nem mások előtt, és ezért sokszor kiborulok. És nem hiszem, hogy valaha is más leszek:(

40 évesen már a ráncaimat fogom számolgatni, és akkor hiába mondja majd, hogy szeret.

A lényeg, hogy hülyeség feladni önféltésből.

2010. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!