Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon kellemetlen ha a...

Az nagyon kellemetlen ha a szülei előbb tudják meg mint ő?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. A szüleivel jóban vagyok, csomószor mondják, hogy elfogadnak menyüknek, meg jó lenne ha a fiuk az én családomba kerülne (igaz, hogy viccesen), de nem tudom ezt miért mondják, mikor a fiúval csak ismerkedünk. Meg csomószor van, hogy fényezik nekem :D Nem mintha nem tudnám milyen rendes gyerek, de mindig csak jót mondanak róla :D

Most ez a fiú vidékre megy elég hosszú időre, lehet már nem is találkozunk. Az ciki ha a szüleinél érdeklődöm utána? Mert ebből rögtön tudni fogják, hogy érdekel a fiú, ezután már ő is tudni fogja, hogy tetszik, és nagyon kijátszom a lapjaimat, de szeretném vele tartani a kapcsolatot, mert beleestem... :S :)


2010. máj. 14. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
egyáltalán nem kellemetlen, minden bizonnyal örülnének neki a szülők, de szerintem jobb, ha a fiúnak te személyesen mondod el, akkor nagyobb az esély, hogy valaha összejöttök, mintha csak hallomásból, célozgatásokból szerez róla infót.
2010. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De azt is cikinek tartom, ha ő megtudja ennyire nyíltan :D

Lehet ez az én hülyeségem, de félek attól, hogy csak barátkozásnak tekinti az ismerkedésünket, és koppanni fogok. Akkor elsüllyedek szégyenemben, főleg hogy a családunk jóban van...

2010. máj. 14. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Én megértem a helyzetedet leányzó, de az ég áldjon meg, miért írod ki immár harmadszor ugyanazt a kérdést? Az eddigiekre is kaptál választ, biztos most sem fognak mást írni. Örülj, ha a fiú nem olvassa ezt az oldalt, mert picit megszállottnak tűnsz.

Egyszer sem írtad, hogy a srác mit akar? Ha tetszel neki, akkor jelentkezni fog, ha nem, akkor úgyis hiába vagy jóban a szüleivel.

2010. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Asa Sempai válasza:
48%
állj a fiú elé és mondd el h mennyire tetszik neked!!! énis a saját hibámból tanultam 4 évig bele voltam zúgva valakibe de csak célozgattam és most derült ki h lehetett vna több is ha elmondom.. :S hidd el nem fogod megbánni :)
2010. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok a duma

Menj oda a sráchoz és csókold meg.

Attól meglepődik, és utána olyan gondolatai lesznek, hogy hú :)

2010. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne àllj a fiù elé,ha tetszel neki,akkor àlljon Õ te elébed.Igy nem fogsz koppanni.Ha valamit szeretne tõled,akkor màr elébed àllt,fõleg,ha màr a szüleinek is tetszel.A szülei lehet észrevették,hogy bele vagy zùgva,és még rà is jàtszanak.Ne àllj elé!!!
2010. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmet (26 éves) a szülők hozták össze a jelenlegi barátjával, akivel nemrég össze is költöztek. Van ilyen, szerintem nem gáz! :) De azért Te is lépj, ne hagyj mindent a szülőkre! ;)
2010. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!