Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim válnak, mit tegyek?

Ferenc Levente kérdése:

A szüleim válnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a vérszerinti apám a születésem óta kb kétszer látott amikor még nagyon kicsi voltam.Hat éves voltam, amikor anya megismerkedett a jelenlegi apukámmal.Most 13 éves vagyok és anya azt mondta hogy már nem boldog apával és válni akar.egész nap stresszelek, mert hat éves koromig is rossz volt hogy nem volt apukám és hogy most ez van nagyon kikészít idegileg és lelkileg.Mondhatok valamit mert fogalmam sincs hogy mit tegyek.
2017. ápr. 1. 19:26
 1/4 anonim válasza:
82%
Ha anyukád már nem boldog apukáddal akkor jobb lesz ha elválnak. És attól hogy ők válnak te még találkozhatsz vele, ha tényleg jó volt a kapcsolatotok.
2017. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ragaszkodj hozzá, hogy Te tarthasd a rendszeres kapcsolatot a nevelő apáddal!
2017. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2017. ápr. 1. 21:26
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is most válnak a szüleim és nem isgazán tudom mit tehetnék!

Nagyon rossz és együtt érzek veled de a barátnőm szerint ettől még ugyan úgy találkozhatsz vele csak már nem együtt fogtok lakni ő csak tudja neki 4 éve váltak a szülei! 13L

2017. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!