Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagás vagy osztálykirándulás?

Ballagás vagy osztálykirándulás?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm közölte velem hogy nem jön el a ballagásomrá mert osztálykirándulása lesz,tudni kell olyan kapcsolatba vagyunk mint ha tesóm lenne. Nagyon szarul esik.Mit tegyek?Én a ballagását választanám. Csalódtam benne.ti mit tennétek?
2017. márc. 31. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ep kell fogadnod. En is kihagynam a tesom ballagasat osztkir miatt.
2017. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy osztálykirándulás fontosabb mint a ballagásod
2017. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha tényleg jóban vagytok, akkor ezt elengeded, es 1 hetre rá megünneplitek.....
2017. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Megértem hogy csalódtál, ha én jóban vagyok valakivel, akkor biztos hogy a számára fontos eseményt választanám. DE most legalább tudod hogy hol állsz nála a fontossági sorrendben, és te is így viszonyulj hozzá ezután. Majd lesz még neki is ballagása, majd akkor meg neked legyen más dolgod.
2017. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem szép tőle, de azért meg lehet érteni. Egy ballagás a diáktársaknak általában nem olyan élvezetes esemény, míg egy osztálykirándulást (pláne ha több napos), nem szívesen hagy ki senki. Miért olyan fontos neked, hogy ott legyen? Ünnepelni lehet később is. A ballagás nincs egy óra hossza, úgyis ott lesz csomó rokonod, ennyire számít az, hogy ő pont nincs ott?
2017. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hanyadikosok vagytok?
2017. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
A ballagas egyaltalan nem olyan nagy cucc, (plane, ha altalanos iskolai), mint amekkorat szeretnek belole csinalni. Vegig setalsz az iskolan, enekeltek, egy csomo unalmas beszed, halalra unja magat mindenki, leszakad a kezed a csokroktol, szedulsz a sok allastol... huuuuhaaa. Hat en se hagynam ki erte az osztalykirandulast. Ez csak a szuleidnek fontos meg neked, mert emlek. De amugy egy nagy semmi.
2017. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj rá.. Az osztálykirándulás fontos a közösség miatt. A ballagás meg sajnos csalódást fog okozni: senki nem lát semmit a tömegben, a ballagók egymás sarkára lépnek, a sor eleje mást énekel, mint a vége, és mindeközben rengeteg virág haldoklik.
2017. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

A ballagás az tényleg egy nagy nulla, és őszintén szólva szerintem büszkeségre sem ad okot (ha valaki nem tud elvégezni egy általánost vagy közepet, annak kisegítő iskolában van a helye). A diplomaosztó már jelent is valamit esetleg, de itt nem erről van szó.


Ne vedd a szívedre!

2017. ápr. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Ezert ne haragudj meg ra! A ballagas nem nagy dolog, a diplomaoszto lesz majd az! Ballagas csak a szuloknek es a ballago osztalynak unnepelyes es szep, a rokonok csak udvariassagbol elmennek. Foleg, mivel a ballagok ugyis a sajat osztalytarsaikkal vannak elfoglalva, bucsuzkodnak, kozos fotokat csinalnak, a lanyok sirnak, fiuk hulyulnek, hatalmas esemeny de csak a ballagoknak.

Az unokatesodnak pedig szinten a sajat nagy esemenyen a helye, a sulis osztalykirandulasok szinten meghatarozoak egy tini eleteben, hiba lenne kihagynia.


Ha hazajott, talalkoztok, osszeultok egy bambira es elmenybeszamolot tartotok mindkettorol. Sokkal inkabb baratsag-epito egymast nem korlatozni, hanem erdeklodni egymas fontos esemenyeirol szolo sztorijai irant, mint besertodni, ha a tied miatt nem dobja a sajatjat....

2017. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!