Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hova tegyem? Rosszind...

Ezt most hova tegyem? Rosszindulat? Vélmények?

Figyelt kérdés
Sógórnőm az unokája kinőtt ruháit nekünk adta,így mi nem vettünk ruhákat(pólók,pulóverek,nadrágok,nyári ruhák)azokat adom a lányunkra,ami Tőlük jött. (több km-re lakunk a családtól) Egyik nap megemlítette Anyámnak ,hogy mindig azokba a ruhákban megy a gyerek,ami Tőlük jött.Anyu ezt rosz néven vette,és amikor mentünk,elmondta nekem.
2010. máj. 11. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene ezen leragadni, ha egyebkent nincs soha mas szukalodo megjegyzese, mert akkor valoszinuleg nem rosszbol mondta. Ha pedig vannak mas megjegyzesei is, akkor rosszindulat.
2010. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Kár ezen izgulni magát minősíti, én 3 évig jártam a rokonoktól kapott használt télikabátban.
2010. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, milyen

-körítéssel,

-szövegkörnyezetben, és

-hangnemben

mondta.

2010. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is kaptam barátnőméktől rengeteg ruhát, és alig vettem a lányomnak, pár db újat, mert a kapottakban csomó új is volt. Mégis mindig ott motoszkál bennem, hogy a barátnőmék mit gondolnak, hogy mindig az "ő ruháik" vannak a gyereken... Az ember márcsak ilyen "érzékeny".


De még nem jegyezték meg soha.. Valószínűleg nem is esne jól, ha rámszólna, jééé, a Kitti mellénye van Dórin?? Ennek ellenére én sokszor mondogatom, hogy nézd, mit vettünk ma fel? :))


Amúgy tényleg függ attól, hogy miért mondta, mire fel, stb.. de nem venném túl komolyan, ha eddig még más epés megjegyzése amúgy nem volt.

2010. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég érdekes nő sógornőm. Nem igazán tudok kiigazodni rajta.

A hátuk mögött kibeszélte anyámékat-nekem- előttük meg jó pofi van.Van,amiben egyet értek Vele,de azt is látom,hogy anyuék jó szívvel suli után ellátták a 2 kicsit(az egyik az asszony előző házasságából van),soha semmit,egy vasat sem kértek ezért-miért is tették volna,hisz a nagyszüleik-.

Nővéremre is "haragszik" ,állandó téma,amikor ott vagyunk,de mindig "szívesen" látja őket,amikor mennek.

Na de nekem miért akarna jópofizni? Semmi haszna nincs belőle.

Ha én adok valakinek valamit,azt azért adom,jó szívvel,hogy használja. Naív lennék?

2010. máj. 11. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy naív. Ellenben a sógornőd sztem unatkozik, és így "dobja fel" a mindennapjait. Ha nincs beszédtéma, akkor gyárt magának, és az mindegy mi, a szomszéd magánélete, vagy a Ti gyerekruháitok.


Ne foglalkozz vele túlságosan. :) Ha megteheted, akkor ne fogadd el tőle a ruhákat... De én ezen nem is húznám fel magamat!!! Inkább tarts vele 3 lépés távolságot.

2010. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!