Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni a húgommal...

Mit tudnék csinálni a húgommal, ami mindkettőnket érdekel?

Figyelt kérdés
ő 9 éves én 15, és egyre jobban eltávolodunk egymástól, ő általában tvzik én meg gépezem. Az a baj hogy elég nagy a korkülömbség köztünk, és az érdeklődésünk sem egyezik meg nagyon, szóval nemtudom hogy lehetne erősíteni a kapcsolatunkat. Nekem nincs kedvem ilyen gyerekes játékokat játszani, de mégis szeretném ha jó tesók lennénk
2010. máj. 10. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én(lány) és báttyém között 9 év korkülönbség van:D

ő 26 én 17. Tök jól elvagyunk szal nem sok a 6év,legalábbis még most annak tünhet,de később nem lesz az:)

2010. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
kis perverz!
2010. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk is ennyi a korkülönbség...Abban az időben mi is elég távol voltunk egymástól, de egy pár éve, amikor a húgom kicsit megnőtt, olyan 12-13 éves lehetett, elkezdtünk jóban lenni :)

Ha néha segítesz neki tanulni, az pl jó, vagy ha kül kézműves játékok érdekelnek titeket, akkor az is jó :P


21/L

2010. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress valami műsort amit mindketten szerettek és nézzétek együtt :)
2010. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majd el mulik! Hat év nem olyan sok! Nővérem és köztem 16(!) év van. És mégis szeretjük egymást.

Valószinüsitem, hogy benne is ott lapul a NŐ :). Szóval csináljatok csajos dolgokat. Azokat te is élveznéd nem? Ved elő a magazinjaidat (ha vannak) és lapozgassátok át. Sminkeljétek ki egymást. Fodrászkodjatok.

Vagy társasozztok. Biztos van olyan társas amit mind a ketten szerettek.

Vid el fagyizni. Vagy vidd el a vidámparkba/állatkertbe.

Gépezzetek együt! Játszatok rajta olyan játékokat amiket kegtten/egymás ellen is lehet (nitrome.hu)

2010. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, a tesóm 15 és mégis tök jó dolgokat szoktunk együtt csinálni! Szerencsére a párommal is tök jól elvannak! :) Mi szoktunk járni kirándulni, belvárosba fagyizni, vásárolni, állatkertbe... stb
2010. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:20-as vagyok, mindketten lányok vagyunk!
2010. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha ő lesz 15 és én 21 akkor már biztos jól kijövünk majd, de most ő még tök kicsi :P
2010. máj. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!