Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokkal állhatok elő?

Milyen indokkal állhatok elő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Remélem jó helyre írok. :)


Tudom, hogy nem olyan óriási probléma, mint amiket lehet olvasni, de számomra fontos. Tisztában vagyok azzal is, hogy valószínűleg csak ilyen szokásos tiniproblémának tűnik. Sőt, valójában az... :)


Nos, történt egyszer, hogy megismertem egy gyönyörű lányt szilveszterkor. Akkor eléggé összemelegedett az egyik barátommal. Mondjuk nem tartott sokáig a kapcsolatuk, nagyjából 1 hétig. Barátom mesélte, hogy igazándiból semmi nem történt köztük. Azóta ugye eltelt sok idő. Egyre többet beszélgetek a lánnyal, sőt már vittem is haza, mikor nem volt olyan állapotban. (A barátnői biztatták, hogy igyon minél többet. De haza már nem akarták vinni. Így elvállaltam én. Természetesen utolsó busszal, melyből kifolyólag hazafelé csak gyalog tudtam menni. Laza 4 órás út volt, zuhogó esőben, hidegben, és hajnali 5-re értem haza. Komolyan mondom életem legszebb napja volt ettől függetlenül. :) Azóta nem ivott egy kortyot sem, azt mondta nekem köszönhetően. :))

Még szilveszterkor megbeszéltük, hogy együtt megyünk Metallica koncertre. Illetve egy társasággal. Viszont akkor még nem jelentett semmi különöset nekem. Mára már nem tudok úgy felkelni, hogy ne gondoljak rá egyből. A gyönyörű vörös hajára, a szemeire, a mosolyára, a fantasztikus jellemére, a belőle áradó szeretetre. Az arcán lévő huncut kis "ragyákra", amik teljessé teszik őt. :) Imádom.

Viszont ennek is megvan a hátulütője. Tudom magamról, hogy úgymond nem "egy szinten" helyezkedünk el. És nyilvánvalóan csak, mint barátként gondol rám. Ezért is gondolkodtam azon, hogy inkább elmegyek egyedül a koncertre, mert nem akarom látni. Elég hülye helyzet, pedig szeretném látni, de mégsem. Nem szeretném végignézni, ahogy a többi srác rámászik. Nem szeretném látni, ahogyan más srácokkal van. :)

Milyen kibúvót találhatnék? Már megemlítettem a haveroknak, hogy mivel én Budára járok suliba, és szerintem menni fogok aznap (ők nem mennek suliba aznap), így nem akarom, hogy megvárjanak... És miattam késsenek... Erre a válasz, hogy megvárnak...


Előre is köszönöm a segítséget.

16/F


2010. máj. 9. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de édes vagy. :) Figyelj, mit veszíthetsz? Valld be neki az érzéseidet, vagy tudod mit? Küldd el neki ezt a linket!!!! Hátha...

Sok sikert, remélem összejöttök!!!

Kata 26/L

2010. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


A másik problémám az, hogy mégiscsak az egyik barátommal volt. Ha nem is sokáig, de mégis... És ezt sem tudnám kezelni szerintem. Pontosabban attól tartok, hogy a társaság milyen szemmel nézne rám. :)

2010. máj. 9. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, újra. Figyelj,akkor beszélj azzal a sráccal, akivel a lány együtt volt, kérdezd meg, hogy nem zavarná-e ha udvarolnál neki, mert nagyon beleestél, stb...

Persze előbb győződj meg arról, hogy a lánynak is hasonló érzései vannak-e irántad. Mikor találkozol vele, figyelj oda magadra, öltözz szépen, legyen dögös illatod, stb.

Én annyira szurkolok, ha valami történik, írj nekem!:)

2010. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Mondd el a barátodnak, hogy te szereted ezt a lányt.

2. A csajjal meg ezen a napon tudtok leginkább együtt lenni, szórakozni, jól érezni magatokat, szóval ne szalaszd el ezt az alkalmat, mert ki tudja, lehet, hogy te is bejössz neki, csak még nem tudsz róla, vagy épp akkor fogsz neki "megtetszeni". Meg különben is, ha mindkettem ott lesztek Metallicán, valószínüleg találkozni fogtok, és úgyse fogod kibírni, hogy ne menj oda hozzá. :)

Szóval szerintem menjetek csak együtt, hátha kibontakozik a szerelem köztetek! :) Amúgy meg qrvára gratulálok a Metallica-jegyhez, én is baromi szívesen elmennék...:(

2010. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Te leszel az első, akinek megírom a dolgokat. :)


Én is örülök, hidd el. :) Viszont így nem lesz fesztiválozás nyáron. :)

2010. máj. 9. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez felnőtt korban is így lesz, hidd el :-) Viszont ha behúzódsz a csigaházba az nem jó megoldás szerintem. Az, hogy ez csak plátói szerelem lesz-e vagy a lányban is kialakulnak ilyen érzések az idő dönti el és ti ketten. Ha jól érzed magad a társaságában, akkor ne foszd meg ettől magad. Ha félsz attól, hogy egy direkt kérdés (akarná-e ő is, hogy ne csak barátok legyetek) elijesztené a lányt és elveszítenéd így a barátságát is, akkor ne tedd fel ezt a kérdést. De, ha ez a veszély nem fenyeget, akkor szerintem beszélj vele őszintén az érzéseidről még akkor is, ha nem lehet borítékolni, hogy "igen-t" mond. Sok sikert!


F/40+

2010. máj. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

...és még annyit - bocsánat -, hogy ha nem mész el vele a koncertre, pedig szeretnél, akkor otthon fogsz azon őrlődni, hogy mi történik, amíg nem vagy ott. Szóval inkább menj el vele szerintem és próbáld te irányítani az eseményeket.

F/40+

2010. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!