Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Most mi legyen? Mit...

Segítség! Most mi legyen? Mit tegyek? Ez kioktatás?

Figyelt kérdés
Felhívott a párom a munkából.Beszélgetünk stb. Egyszer azt mondja nekem h nem tudom mit mondjak?Mondom mosolyogva h azt h hiányzol.Erre ö h ne oktassam ki.Én nem tudom mi volt ebben a bántó.Egyébként mostanában mindenen felhúzza magát pedig igyekszem jó fej lenni kedves próbálom kitenni neki a lelkem.Mostanában sok a vita közöttünk.Ő felhuzza magát és csúnyán odaszól én megbántódom és szóváteszem ha szóváteszem akkor mért kell nekem mindenen megsértödnöm.És hopp már ki is alakult 1 vita vagy rosszabb esetben 1 veszekedés.Jó én se vagyok hibátlan mert már néha én is bunkó vagyok.Viszont fáradt vagyok.Van 1 kislányunk még kicsi.Szinte egész éjjel fent vagyok vele.Utána kelek a páromhoz hajnalban aztán visszafekszem és kel a lány.Egésznap teszem a dolgom és nagy örömmel várom haza.De mindig belegázol a lelkembe.Tudom h nagyon érzékeny vagyok de ezt ő is tudj.Mért nem lehet rám 1 kicsit tekintettel lenni?Ja igen és ha neki valami kell akkor azonnal kell de ha pl nem csinálom meg (pl nem viszem el az alaplapját a szgépeshez h nézzék meg jó-e)be veri a hisztit.Most végülis én mit csinálok rosszul?Mit csináljak h kedvesebb legyen velem?Én igazán megteszek mindent h boldog legyen.Velem mi lesz?Vagy én mondjak le róla?
2010. máj. 7. 11:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy láthatná innen bárki is, hogy mi a probléma???


Hiszen csak a te verziódat ismerjük, azt is csak pár mondat erejéig...


Ilyenkor én azt gondolom, hogy a probléma megoldását akadályozza, ha azt itt keresed. Itt kaphatsz együttérző szavakat, kesereghettek a hasonló helyzetben lévőkkel, játszmázhatsz is, közösen ítélhetitek el a párodat, vagy akár minden férfit egy füst alatt, csak ezek mind nem vezetnek el a megoldáshoz. Haszontalanok. Megoldást csak cselekvéssel tudsz elérni, amit nem itt, hanem a pároddal kell keresned. Bármilyen hasznos tanács, amit itt kapsz, pont annyit ér, amennyit a valóságban megvalósítasz belőle.


Ne hagyd, hogy legázoljon, és ne félj egy kis vitától/veszekedéstől! Nem az a jó kapcsolat, ahol nem röpködnek soha a tányérok, hanem az, ahol utána őszintén kimondják: Sajnálom! -és együtt vesznek új tányérokat! :)

2010. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy màr az is nem az inyére való tulzàsba viszed a kedvességet.Légy természtes vele,és ne akarj mindenben megfelelni neki.

Az,hogy hiànyzunk valakinek vagy nem,az is magàtól értetõdik.Nem kell mindennap,jaaj mennyire hiànyzol,ugyis lehet azt érezni.

2010. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ne állj hozzá farokcsóváló módon, mindig készségesen, aggódva, hogy neki mi a jó. legyen tartásod.
2010. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tudok elképzelni.


Az egyik, hogy nagyon láb alatt vagy neki. Lassan kezdesz olyanná válni, mint egy asszonyállat, aki a férj minden mozdulatára ugrik. Legyen tartásod. Ez nem azt jelenti, hogy arrogánsan viselkedj, hanem légy természetes és normális. Neked is vannak gondjaid, neki is, neked is van napi elfoglaltságod, neki is. Ha nem érsz rá elvinni azt a k** alaplapot, akkor mondd meg neki: Sajnálom, most nem megy. Ne loholj utána, mint a pincsikutya, magadat alázod meg. Nyerd vissza az emberi tartásodat.


A másik, hogy gondjai lehetnek a munkatársaival, stb. és sajnos hazahordja, rajtad süti ki. Ilyenkor neked támasznak kell lenned, nem lábtörlőnek. A férfiakat néha hagyni kell lélegzethez jutni. Ha apám hazaér, nekem van annyi eszem, hogy tapintatosan eltűnök a francba, a munkahelyi zsongás után jólesik neki egy kis csend, amíg leül, eszik, átolvassa az újságot, és nincs körülötte senki, akit kerülgetni kell. Anyám ezt a mai napig nem tanulta meg. Szegény apám hazajön, le se tud ülni, mert anyám egyből regél neki, hogy az ő munkahelyén mi volt, a faluban mi volt, mennyi adag ruhát mosott ki, mit takarított össze, blabla.


Lehet hogy kicsit 'láb alatt' vagy neki néha? Lehet hogy több levegő kell neki... Remélem, megoldódnak a gondok, ne keseredj el :)

2010. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igyekszem adni neki 1 kis szabadidöt de az a baj h nagyon későn ér haza és nincs a lányával 1 órát se pedig szegény lányom amint meglátja az apját már ugrik az ő kezébe.Ezért az van h odaadom a lányt s mikor elaltattam hagyom h csináljon amit akar ps2 szgép stb és amig a lányával van én közben teritek neki vagy ha olyan a kaja gyors megcsinálom stb...el megy fürdeni eszik játszik a lánnyal elaltatom a kicsit és ö vagy játszik vagy netezik vagy alszik.Rám alíg van ideje.Ha van akkor általában kötekedik.
2010. máj. 7. 12:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem neked kellene körbeugrálnod őt, hiszen neked több dolgod/gondod lehet, inkább neki kellene segítenie.
2010. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kommentedre: Szeretni nem elég. Okosan szeretni már inkább. Nem mondanám, hogy híve vagyok a szerelemben a taktikázásnak, de azért a szerelemmel való visszaélést is elítélem. Nézz körül! Sokszor éppen azokat a nőket, feleségeker rajongják legjobban körül a férfiak, akik tudnak nemet is mondani. Micsoda dolog elvárni egy feleségtől /pártól/, hogy álljon mindig készenlétben álljon. Hiszen a nők sem várják el a férfitól, hogy mindig a topon legyen és állandóan körbenyálazza azt, akit szeret.
2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Vedd észre: ez az ember téged ha szeret, akkor nagyon furcsán mutatja ki.Hogy nem tisztel, azt pedig teljes szélességgel vállalja. Ha szerelmes vagy belé, akkor ezt a szerelmet sirasd el és lépj tovább, hogy embernek érezhesd magad.
2010. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vok az első!!!

Most így ahogy olvasom tnap ki mit írt,mint ha csak az én exem lenne,azzal a külömbséggel,h nem sz.gépezett ha nem tv-t lesett,rosszabbik esetben elment csavarogni,és éjjel 4kor esett haza,persze nem szólhattam,mert akkor vtam ám mden,csak jó ember nem!Mint a kiskirályoknak úgy meg kellett h legyen tálvalva délbe mikor hazajött enni(kamionos),este mikor haza esett,a munka utáni csavargásból is,akkor játszott egy fél órát a kislánnyal,megfürdette,lefektette(terhesen összevarrták a méhszájámat-ebből rendes volt h segített),de már 8kor rég ágyba volt a gyerek, a nyár kellős közepén,és lefürdött ment is el!Én meg terhesen,kisgyerekkel egy falu széli házba kinn voltam egész éjjel!Hát had ne mondjam h mennyit aludtam...róka volt a mdennapos vendégünk,meg a 8as főút ott volt a "fenekünkben"

2hét után kibukott a dolog,mert besokaltam,kiderült h egy nála idősebb nőcskével van(aki mellesleg ismert engem is) és inkább neveli annak a 10 éves fiát,mint a saját gyerekeit!

Ha lány ott van az ex anyósnál,átszoktam menni a fiúval,de akkor hirtelen sietősre veszi a dolgokat...ad puszit a kislánynak,aki szó szerint könyörög neki h "apa ne menj" és kioson,h a lány ne vegye észre!!!Amikor én meg belépek a kapunk felszólal "Nézd megjött anya"...nem neki kéne h örüljön nekem!!De ez csak mellékes,amúgy a kislány is örül nekem,hiába van velem mindig,kiugrik az apja kezéből és rohan hozzám:)ennek azért örülök

2010. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!