Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek havi 160ezer...

Szerintetek havi 160ezer forintból meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Párom és én is nemrég kezdtünk el dolgozni és 80ezer forintot keresünk fejenként! Szeretnénk összeköltözni de nem vagyunk benne biztosak h ennyiből meg tudnánk élni! Mi erről a véleményetek? Szerintetek meg kén próbálnunk? Mindketten 23 évesen vagyunk!
2010. máj. 4. 11:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
természetesen meg lehet élni belőle.Nekünk sajnos kevesebb jut,de rezsi,kaja,benzinre futja.ja és még van hitel törlesztésünk is.Mondjuk nekünk a lakás saját,igy nem kell albérletet keresni.
2010. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
mi kb 105-110-ből élünk ketten
2010. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

függ attól mennyi az albérlet, mennyit költötök magatokra, főztök e vagy eljártok, van e autó. tulajdonképpen meg lehet. de ez emberre is válogatja, van aki kevesebbet is be tud osztani, van aki ennyiből éhen akar halni.

számoljátok ki mennyit költötök magatokra havonta. adjátok hozzá az albérletet rezsit, és kiderül kb. elég lesz e.

2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Havi 170.000.-ből élünk 3 gyerekkel. Igaz,hogy szórakozásra,márkás cuccokra nem jut,de nem nélkülözünk semmi fontosat.
2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hogy milyen nagyok az igények. Mert ha szülőknél laksz és nem is kell sokat hazaadni, akkor ebből külön-külön jól ellehetnétek szerintem, fogtok még eleget spórolni az életben, így jut nyaralásra, szórakozásra, öltözködésre, esetleg tanulásra is, hogy később jobb fizetésért dolgozhassatok.

Szomorú, de a nincstelenség, a nélkülözés sok kapcsolatot tönkre tett már szerintem, ilyen fiatalon még ki kell mozdulni, utazgatni és nem otthon szorozni osztani, hogy is jöttök ki hó végére.

2010. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

48-50 e Ft-ot kapok most.

Örülnék a havi 160 e Ft-nak.

2010. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg az igényektől függ,de meg lehet oldani és ki lehet belőle jönni,pláne,hogy csak ketten vagytok.
2010. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg lehet mert mi 3-an vagyunk testvérek és édesanyám havi 60-at keres...
2010. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is. Én majd 60.65 körül fogok kapni, most kezdtem el melózni. Mi is szeretnénk majd a párommal, (2 év 2 hónapja vagyunk együtt,) De még nem lehet, mert még van 1 éve...Szóval talán.Bár az albik nagyon drágák.Lehet hozzásegítenek egy kisebb lakáshoz majd, de nem várom el. Meglehet, de szűkösen.
2010. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Havi 60-ból is meg lehet élni. Kérdés, hogy azt életnek lehet-e nevezni....(úgy, hogy albi+rezsi=46e)
2010. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!