Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakadt kapcsolat a politik...

Megszakadt kapcsolat a politika miatt?

Figyelt kérdés

A választások előtt önkéntes lettem egy pártnál.A legjobb barátnőm az elején támogatott,egyet értett velem.Később megismerkedett egy fiúval akivel beléptek egy másik pártba (mindegy,hogy melyikbe) mikor nekem arra hivatkozott azért nem önkénteskedik velem mert nincs rá ideje.Azóta alig beszélgetünk úgy érzem lenéz engem.Már megpróbáltam vele beszélni mondtam,hogy ez ne álljon már közénk hiszen más a véleményünk de azért másról tudunk beszélgetni.Erre azt kaptam,hogy "gondolkozz már el!".Mikor hívom valahova azt mondja,hogy nem ér rá.Nekem ez nagyon rosszul esik,de úgy érzem neki egyáltalán nem hiányzom.Ez mostmár örökre így marad?A politika miatt többet nem beszélünk?


(Azért írtam a családi kapcsolatokhoz mert nem lényeges ki melyik oldalon áll)


2010. máj. 2. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Könnyen elképzelhető. Ha a barátnőd ennyire fontosnak tartja a politizálást, áteshet a ló túlsó oldalára.

Viszont ha elmúlik a lelkesedése, akkor visszamehet hozzád, hogy "de hülye voltam!" és minden megy tovább a régi kerékvágásban.

2010. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőd nincs tisztában a barátság értékével. Hagyd rá majd idővel rá jön mit rontott el. Ha hív akkor fogad de egyelőre nem kell.


Nekem a gyermekkori legjobb barátnőm akivel a mai napig sok mindent megosztunk párt politikai témában teljesen a más oldalon áll. Nem beszélünk politikáról mer csak össze vesznénk. Persze néha teszünk a helyzetre politikai meggyőződésű megjegyzést de ennyiben is marad.

Tehát nem politizálunk és kész. nem számít, ohgy a másik mit gondol ha számíthatok rá.

2010. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is ezt mondtam neki,hogy ne beszéljünk róla és kész.De erre kaptam,hogy gondolkozzak el.Ráadásul azt mondta a barátjának meg van rólam a véleménye.Nyilván ezzel arra célzott nem örül neki,ha találkoznánk,ő meg teljesen tőle függ.
2010. máj. 2. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a fiúval vége lesz köztük a dolgoknak, akkor ismét vissza fog térni hozzád, és belátja, hogy mekkora egy barom állat volt.. Hacsak nem mérgezi meg annyira az a fiú, hogy ez a későbbiekben is kihat rá.. De ez akkora hülyeség, hogy ezért nem találkoztok, stb.. Szerintem a magyar politikával nem kéne ilyen elvakultan foglalkozni.. Attól még ugyanazok az emberek vagytok, nem?

Ha eljön az az idő, amikor visszatér hozzád, akkor tényleg fogadd őt tiszta szíveddel és bocsáss meg neki..

Egyébként meg szerintem próbálj beszélni a szüleivel, hogy tudnak-e róla, hogy a lányuk ennyire foglalkozik a politikával egy fiú miatt, stb.. nem azért, hogy eltiltsák a fiútól, csak hátha ők meg tudják vele beszélni, hogy később megbánhatja, ha most elfordul emberektől e miatt.. :/

2010. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szülei támogatják.Nagyon örülnek,hogy az ő oldalukon áll.Mikor még az elején volt a dolog és átmentem hozzájuk büszkén magyarázták,hogy a Rékus későn jött haza mert gyűlésen volt.Csináltak róla képet is és kiakasztották a falra.A fiút meg nagyon kedvelik mert szerintük épp hogy jó hatással volt rá.Nekem is mondták,hogy menjek velük legközelebb barátnőm meg mondta,hogy másik oldalon állok.Erre az anyja lemondóan felsóhajtott.
2010. máj. 2. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásból írom, de ez csak egy gagyi haverság, nem barátság. Nekem is volt ilyen, nem is egy, el se hinnéd mennyi. És a legtöbb igazi, őszinte barátságnak indult, aztán mégis ez lett belőle. A "barátságok" nagy része sajnos ilyen, csak addig tart, amíg közösek az érdekek. Próbálj igazi barátokat keresni, akik bármi van, melletted maradnak.
2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,lehet igazad van.Csak furcsa mert voltak bizonyos dolgok amikben nem értettünk egyet és mégis elfogadtuk a másik véleményét.Ráadásul évek óta ismerjük egymást.Nem tudom mi legyen.
2010. máj. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!