Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanátok meg valakinek...

Hogy mondanátok meg valakinek hogy költözzön el? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval a férjemmel van egy közös kétszobás házunk februárban az egyik barátnőm sz.rba került és befogadtuk a plusz szobába, Úgy hogy pár hónapot marad úgy bár a mondás tartja lakva ismeri meg az ember a másikat. Sok olyan dolog van ami nekem se a férjemnek nem tetszik van amiért szólunk van amiért nem mert úgy sem változik semmi sem. Mostmár eléggé terhes számunkra hogy itt van. Elakarom küldeni de nem akarom hogy a barátságunk rá menjen de ha mard akkor ez lesz. Hogy mondjam meg neki hogy keressen valami megoldást úgy hogy ne bántsam meg? Normális válaszokat kérek. Köszi!
2010. máj. 2. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyenes vagy és ezt nem érti meg, akkor ne bánd ha rámegy a barátságotok! Ajánld fel, hogy segítesz neki keresni egy olcsóbb albérletet.
2010. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy szerinted ennyi idő alatt már kereshetett volna valamit, és nem akarod megbántani, de szeretnétek csak kettesben lakni, és hogy segítessz neki valami mást keresni, mondd azt is, hogy míg nem találtok egy jót addig maradhat, de utána szeretnéd ha elmenne. Ha ezen megsértődik nem is igaz barát.
2010. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, azt írtad, hogy ha marad, akkor is rámegy a barátságotok. Akkor meg nem mindegy? Ha a szép szóból nem ért, teszel egy durva célzást: kipakolod a cuccait a ház elé.
2010. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkoztam de a férjem azt kérdezi hogy megéri neked tönkre tenni így egy barátságot és ő igazán jó barátnőm. Ezért vagyok tanácstalan mert tudom hogy albérletet nem tudna fizetni. De ez így nem mehet tovább. Ötletek?
2010. máj. 2. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Add el a lakásotokat és vegyetek egy másikat=)))
2010. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukája esetleg??
2010. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az anyukája meghalt már.

Mikor sz.rba került és megoldást kerestünk akkor végig mentem a családi vonalon és sajnos mindenkire volt valami amiért nem Pl Apja mert ott a mostoha és nem jön ki vele a Nagyszülő vagy is mamája mert mindbe bele szólna és csak egy szóba van és együtt kéne aludniuk a testvér 3 gyerek és egy férj egy 2 szobás lakásba. Abban biztam hogy most van pasija és majd a pasival össze költözik de nem így látom a srác nem akar együtt élni és mondom albérletet nem tudna fizetni a rezsi pénzt is sokalja pedig csak 20 ezer körül van havonta (ebben a net is benne van) Nem tudom mit csináljak de nem bírom sokszor kivágja a biztosítékot amit csinál. Pl.: Ha itthon van a netet nem lehet használni mert egész nap a gépelőt ül, hidromasszás kádunk van direkt meg kértem hogy ne tusoljon mert be megy a kár mögé a víz a motorhoz és leéghet a villágitás már zárlatos rajta. A szobába ne menjen be papucsba mert megkarcolja a laminált parkettát. Na meg sorolhatnám de Bár miért szólók azt mondja jó és másnap már megint úgy csinálja ahogy nem kéne.

Nem tudom de hamarosan keményen elzavarom ha rá megy a barátság ha nem.

2010. máj. 2. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért teszi,mert megteheti szerintem.Nem vagy érte felelős egyszerűen edj neki egy hónapot.Én rég kipakolam volna,mert mindennek megvan a határa.
2010. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!