Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitva van ma virágüzlet?

Nyitva van ma virágüzlet?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak szeretnék virágot venni, de mivel tegnap nem volt nyitva semmi így nem tudtam venni!

Lehet nagy butaságot kérdezek, de ma nincsenek nyitva a virágüzletek?

Köszönöm aki ir.


2010. máj. 2. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel vasárnap van, ezért sajna a legtöbb helyen nem hiszem. Talán délig lehet az anyák napja miatt. Szaladj el valamelyikbe és nézd meg. Ha esetleg van a közeletekben Tesco vagy pláza vagy hasonló oda érdemes elnézni, ott valószínűbb hogy találsz nyitva egyet, illetve nagyobb bevásárló központokban lehet szép cserepes virágokat kapni, én anyum pl annak sokkal jobban örül mindig mint a vágottnak!
2010. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyák napja miatt a összes nyitva van, de azt hiszem csak délig, esetleg 2ig.
2010. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. máj. 2. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem követek el szentségtörést, de vész esetén a temetők nagy része is nyitva van, ahol mindig van virág. Az, hogy ott veszel az anyukádnak virágot semmit nem von le a szeretet értékéből. Egyébként szerintem sok virágbolt nyitva tart, hiszen nekik a nőnap, anyák napja, ballagások az év legnagyobb bevételeit hozzák.
2010. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cirmoscsirke válasza:
Én virágüzetben dolgozom és anyák napján ráadásul hosszabb nyitvatartás van a virágüzletekben. Elitebb helyeken kisebb üzletek akár este 8 ig is nyitva vannak. Ahol dolgoztam 10-17-ig a normál nyitvatartás, anyák napján reggel 6!!-tól este 9!!-ig voltunk.
2011. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!