Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után újra együtt?

Szakítás után újra együtt?

Figyelt kérdés
Volt újrakezdett kapcsolatod? tart még? hogy találtatok újra egymásra? Leírnád a történeted? :)
2010. máj. 1. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve van barátom, és voltak szakítások. Igaz, a legtöbb ideig tartó szünet az 3 hónapos volt. Mindig különböző okok voltak a szakításra, de aztán mindeig kibékültünk, mert szeretjük egymást, ragaszkodunk egymáshoz. Minden újrakezdésnél megbeszéltük az akkori szakító-okot, és az többé nem jött elő a kapcsolatban.

Szerintem nagyon fontos, hogy mindent, de tényleg mindent meg tudjatok beszélni őszíntén. Én azt mondom, még egy szakítást is meg lehet bocsájtani, elvégre ha megcsalt ill. te megcsaltad annak volt oka. Lehet, hogy olyan ok volt, amin később lehet változtatni. Bizalom és őszínteség kérdése az egész. Na meg persze a szerelem. :)

2010. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi. ,,még egy megcsalást is meg lehet bocsájtani"--- a szakítás szó helyett.
2010. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt, és én szakítottam, mert úgy éreztem, hogy nem vagyok belé szerelmes. Mindez 1,5 év után történt. Mikor szakítottam vele, utána csak sírtam és sírtam, úgy éreztem, hogy még mindig ő kell. Megint összejöttünk, ennek 2 hónapja, és megint a szakítást fontolgatom, ugyanis a megszokás nagy úr , szerelmet viszont nem érzek. Iszonyú nehéz helyzet. Megvárom az érettségit, aztán utána lesz ami lesz. De már vágyom egyedüllétre és függetlenségre, úgy érzem megfojt a szerelmével...De ez már más tészta.
2010. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16.17es kb ugyanez az én helyzetem is, csak én 1év után szakítottam és 2 hete vagyunk újra együtt..
2010. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1,5 évig jártunk, aztán szakítottunk. Utána nem voltunk együtt kb. 1 évig. Vagyis 10 hónapig. Aztán összejöttünk. Most voltunk fél évesek. Hát nem akarom elkiabálni de jobb mint az első járásunk. Így érettebb fejjel sokkal másabb. :)

Utsó, nem gondolkoztál még azon, h megbeszéljétek, hogy ne fojtson meg a szerelmével, meg h adjon nagyobb szabadságot? Nem kell egyből szakítani, létezik kompromisszum is. Viszont ha nem vevő rá, akkor nincs más megoldás. De előtte megéri sztem sokat beszélgetni. :)Sok sikert mindenkinek az újrakezdéshez :)

20/L

2010. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:17 nek szólt :)
2010. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi már 3 éve voltunk együtt. Nagyon sok hibám volt, inkább rengeteg, amiket nem vettem észre... A lány barátnőjével sms-ezgettek, sőt egy csók is elcsattant én ezt megtudtam szakítottunk... Aztán rájöttem, hogy rengeteg dolgot én csesztem el, tulajdonképpen én üldöztem a csaj karjaiba (hosszú lenne leírni miért). Ő nem mondott ilyet nekem, magamtól jöttem rá, továbbra is keresett és elmondta, hogy engem szeret, de teljesen megváltoztam és nem akart bántani... Napokon át beszéltünk órákat, az egész kapcsolatunkat kibeszéltük, rájöttünk a hibáinkra, hogy mit rontottunk el és újra összejöttünk. Ennek már 3 éve :) azóta sokkal jobb a kapcsolatunk sőt ennyire nem is volt jó sohasem :).
2010. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi egy év után szakítottunk először az ex párommal. 2 hétig bírtuk egymás nélkül, aztán megint összejöttünk. Onnantól kezdve már nem is tudom mennyit voltunk együtt és mennyit külön, lényeg hogy fél évig játszottuk ezt. Már csak a megszokás és némi halvány szeretet tartott minket össze, szerelem már nem volt. Végül elkezdett csalni, aztán akkor borult a bili, amikor én is megcsaltam őt (egyik "szünetünkben"). Utána életem legszörnyűbb fél évét éltem át tányércsapkodással, vagdalózással, veszekedésekkel, sírással, depresszióval... Senkinek nem kívánom!
2010. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem volt egy olyan kapcsolatom ami kisebb-nagyobb megszakításokkal újra kezdődött mindig 5 és fél évig tartott. Majd rájöttem,hogy nem jó ez így nekem és kiszálltam belőle 2 éve. Azóta tavaly nyár elején megismerkedtem egy fiúval aki az életem éretlme lett. Most ő tette velem ugyanezt. Szeretjük egymást még mindig, de túl soknak tűnik az akadály. Egy hete költözött el a szívem szétszakad és valahol még mindig reménykedem,hogy meggondolja magát..:(

2010. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!