Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet evvel...

Szerintetek mit lehet evvel csinalni?

Figyelt kérdés

Van egy mopstoha apam aki anyumat mindig szidja es fizikailag is bantalmazza. Mit tudnek ellene tenni hogy megtudjam vedeni mar nagyon kesz van anyum is mar csak szinte sir o is de apam a mocskos alkoholista(jelzem mostohaapam) egy mocskos dog aki minden nap reszeg mint a f@sz es nem hagy bekunkot. En is mar nem is otthon vagyok hanem nagyszuleimnel es sajnos anyum mindig csak halasztgatja hogy eljojjon de nekem a szivem hasad meg....mit tudnek tenni...

17/f


2010. ápr. 30. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Amit lehetne tenni, azt nem írom le, mert még elítélnek felbujtásért..
2010. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Családsegítőbe menj be, és mond el a problémádat. De megmenteni azt lehet aki akarja.
2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lakas ahol laknak kozos tulajdon?
2010. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem halogatni kell, hanem lépni.
2010. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

Postacím: 1447 Budapest, Pf. 502.

E-mail: info@nane.hu ** Internet: www.nane.hu

2010. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lakas ha jol tudom kozos de nem szamitana hagynank mindent csak boldogak legyunk....elso valaszolo nyugodtan ird le mit akartam ha olyan dolgo ugysem tennem meg van annyi eszem.!
2010. ápr. 30. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem anyuddal kene beszelni amikor a forma nincsen otthon, es rabirni, hogy ertse meg ez igy nem mehet tovabb, es ne higyje, hogy barmi is valtozni fog.

Es te 17 eves vagy es szukseged van ra, de nem arra, hogy azt nezt ahogy egy alkoholista barom naponta osszeveri.

Osszecsomi huzas a nagyihoz.

Ra kell birni, hogy meghozza a dontest!

2010. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso mondtam mar de nem mer olyanokkal fenyegeti h osszevagja stb...:(:(kezetlevagja s minden
2010. ápr. 30. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy varosba laktok? Mar ugy ertem, hogy a nagyszulokkel te es anyukad. A ket lakas egy varosba van?

A forma tudja hol van a nagyszulok lakasa?

2010. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen egy varosba lakunk vagyis videken es tudjahol laknak...
2010. máj. 1. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!