Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves fiam és elvált vagyok. A gyerek minden hétvégén jár az apjához és rájöttem, hogy milyen jól érzik magukat egymással. Igazából a munka miatt váltunk el, túl sokat veszekedtünk és nem tudtunk leállni a munkával. Pár hónapja szerette volna, hogy újra együtt legyünk, de én nem egyeztem bele. Most neki sincs senkije és nekem sem. Úgy érzem szeretném, hogy még egyszer megpróbáljuk, mert ha belegondolok még mindig szeretem.

Szerintetek sikerülne? Elmondjam neki? Vagy szépen lassan kezdjünk el foglalkozni egymással? (Már nem foglalkozok olyan sokat a munkával mint régen.)


2010. ápr. 30. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha igy áll a helyzet,és így érzel,mond el! és szép lassan kezdjetek el foglalkozni egymásssal :)
2010. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tervezzetek közös programokat,úgyis itt a jó idő:)

Akkor kiderül,hogy mennyire vonzodtok egymáshoz,ill mennyire jöttök ki egymással stb. De egyből ne vágj bele,mert ha meg gondolod magad 1-2hét múlva a gyerek fogja megszivni,mert bele élte magát,hogy újra eggyütt

2010. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát rajta!

hálisten, ha sikerülne.

miért ne?

2010. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Mennyit keresel te azzal a munkával hogy ennyi áldozatot megért?


:D:D


A Gyerek járt a legxarabbul, sztem ha újra összejönnétek kiugrana a bőréből!

2010. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze vágjon bele,de ha meg nem biztos magában és cak fellángolás akkor a GYEREK SZIVJA MEG... Vagy az senkit sem érdekel? Lassan kezdjetek bele és amikor már biztos hogy őt akarod akkor mehet megint az eggyüttélés
2010. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szervezzetek hármasban közös programokat. Akkor kiderül, hogy ha több időt tölttök egymással, akkor is igy érzel-e? Sokaknak sikerült már újrakezdeni.
2010. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis adjatok magatoknak meg 1 eselyt. A fo ok, ami miatt elvaltatok elmondasod szerint megszunt. Igy miert ne sikerulhetne? Vagy sikerul vagy nem, de ha meg sem probaljatok, akkor 100%, hogy nem sikerul! En beszelnek vele, nincs mit szegyelned. Legyel vele oszinte es o is meg fog nyilni feled, aztan kiderul, hogy o szeretne-e.
2010. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!