Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya cseszeget mert nem...

Anya cseszeget mert nem dolgozom? (20/L)

Figyelt kérdés

Gyenge szakközépbe jártam.Először szakmám lett, utána leakartam érettségizni ezért maradtam két évet és most főiskolára jelentkeztem jogra. Fel is vettek viszont ebben az első félévben annyira új volt minden ( új város, koli, emberek, életritmus, tanulási ritmus teljesen más mint eddig és konkrétan most szakadtam el itthonról teljesen ) hogy nem akartam dolgozni. (Nyáron 3 szakban folyamatosban dolgoztam egy gyárban hogy az első hónapra meglegyen mindenem.. na mindegy.) Így is van rajtam elég nyomás gondoltam diákhitellel megoldom ezt a félévet és utána neki állok dolgozni. De ez anyunak nem tetszik. Minden egyes álló hétvégém mikor hazajövök abból áll hogy üvölt velem, bőg, kiabál, olyanokat mond hogy senkinek nem fogok kelleni, egy fiúnak sem adóssággal, mindenkinek elmondja a környezetünkben hogy nem dolgozom és mindenki elhord engem mindennek,hogy élősködő vagyok mert az ő gyerekük dolgozott főiskola mellett stb stb. Nekem ebből már olyan elegem van. Van egy 40 éves tesóm akit anya pesztrált kb mióta él. Mindig adott nekik havonta 30 ezreket és most hogy nekem kéne..megy minden héten az üvöltés hogy ő már öreg, beteg amit alá is írok és én mondtam is neki hogy ne dolgozzon mert diákhitelből bőven kijövök ebben a fél évben, de nem hagyja abba. Elmondja úton útfélen a városban, engem éget mindenhol mindenki szemében.

Pl péntek este hazaesek és csak arra van erőm hogy lefeküdjek. Másnap felkelek kimosom a ruháimat, pihenek, filmezek, tanulok és vasárnap mehetek is vissza. Erre anya azt mondja én egy lusta disznó vagyok, döglök egész nap ahelyett hogy dolgoznék. Hagyjam itt a sulit menjek el dolgozni mert neki nincs ehhez kedve 62 évesen.

Most mit csináljak? Iratkozzak ki? Most is cseszeget, konkrétan ordibál be a konyhából hogy keressek állást suli mellett decemberre, de nem érti meg hogy itt a vizsgaidőszak a nyakamon is. 1000x elmondtam neki hogy ahogy letudtam az első vizsgáimat, megtudom milyen, mennyit kell tanulni rá stb.. elmegyek dolgozni. Egyszerűen mintha nem jutna el az agyáig.

Most mit csináljak? Iratkozzak ki? Hagyjam itt??


2016. nov. 25. 11:16
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
40%
Ja, tipikus, csak a rinya megy, de hogy valamit feláldozz cserébe, az már nem.
2016. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
92%
En sem tudom, milyen választ vársz. Otthon rossz, de az nem opció, hogy ne menj haza. Akkor???
2016. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Most az hogy ez a két opció nem tetszik az nem zárja ki a többit.

Ezért írtam hogy egyéb ötlet?

2016. nov. 25. 12:06
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg fogod magad és lenyeled a hülyeségeit, megpróbálod valahogy kibírni azt a két napot, amit vele töltesz.
2016. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Francnak jársz haza minden hétvégén. A kutyának próbálj meg a közelben helyet találni, nálunk a koleszosoknak volt kutyakennel bérlési lehetősége is.
2016. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én vagyok korlátolt, de más lehetőséget nem nagyon látok. Vagy nem mész haza olyan gyakran, nem lesz vita anyáddal, de akkor a kutyád sem látod. Vagy hazamész, és akkor vita van anyáddal de látod a kutyádat. Valamit valamiért, neked kell eldöntened mit választasz.
2016. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kutyát költözteted.
2016. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges tippeket írni mert nem fogsz anyáddal szembe még nagyobb balhét csapni. A helyedbe már régen kiosztottam volna akkor is ha kapok egy pofont.
2016. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a macskám, szóval megértem hogy ragaszkodsz a kutyádhoz. De akkor vagy eltűröd anyád hülyeségeit vagy viszed magaddal a kutyát, albérletbe, vagy fentebb írták a kutyakennel bérlést.
2016. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Anyad nem normalis es ertetlen, ez vilagos, de minden rosszindulattol mentesen, te nem vagy ugyvednek vagy jogasznak valo, ha mar egy sima erettsegi feszultsegtol panikrohamokat kapsz, es mar az is kiborit, ha edesanyad ordibal veled. Egy atlagos ugyvednel ez egy laza delelott - csak akkor nem anyukad ordit, hanem 10 teljesen ertelmi fogyatekos ember, aki azt hiszi mindent jobban tud nalad, mikozben epp keresetet, vagy 60 masik hivatalos levelet kellene megirnod tegnapra.
2016. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!