Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez komolyan jogos?

Most ez komolyan jogos?

Figyelt kérdés

Multkor volt itthon egy doboz joghurt a hűtőben és megettem. Ez olyan 2-3 hete történt. Ma benézek a hűtőbe, láttam egy szintén joghurtot egy papírfecnivel a tetején. Mi volt ráírva? "Ez a barátnőmé, ne edd meg mert megöllek.." Húszon felüli bátyám írta rá.

Hát eléggé meglepett. Szerintetek ez jogos? Megölné a saját testvérét egy doboz joghurtért? -.- Úgy kiosztanám már egyszer, dehát egy 14 éves kis ribanc véleménye úgy sem számít neki... Ááááá


2010. ápr. 30. 02:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Szüleid tudnak erről, hogy ilyen "jóban vagytok"?


Én apa vagyok, két gyerekkel, de azt hiszem leszedném a bátyó fejét ha ilyen üzenetet írna a hugának.

2010. ápr. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

nevetséges


én is 20on felül vagyok,öcsém tizen,de nekem alap,hogy ha veszek valamit,akkor vagy veszek neki is,vagy "eltűröm",hogy övé lesz ha 1et veszek,akkor is ha nem magamnak,hanem páromnak...

mondjuk öcsémet elkényeztettük,imádom ,életemet is adnám érte


igen,még akkor is,amikor korgó gyomorral jövök rá,hogy felfalta az össezs ehető kaját,meg akkor is amikor dackorszakát éli,és a kedvenc felsőm vagdossa szét mert beszóltam neki:D

2010. ápr. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Hehh...nekem is ilyen bátyám ő bezzeg megesz az én joghurtom csokim bármi mást amit nekem vettek/csináltak! Anyuék nem szólnak neki de ha én eszem meg a bátyám csokiját vagy bármi mást akkor egyből engem oszt a család..és nem csak ebben minden másban is én vagyok a hibás.De sebaj 1.5 év azt költözök!Addig még elviselem!=)
2010. ápr. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem kellene szó szerint értened. Szerintem csak nyomatékot akart adni a kérésének. Nem szeretne a barátnője előtt égni, hogy megígérte neki joghurtot, és mégsem tudja neki odaadni.

Persze, hogy nem ölne egy joghurtért.

2010. ápr. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Túlliheged. Nyilván nem kell szó szerint érteni a "megöllek"-et
2010. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
szerintem sem kell komolyan venni:)
2010. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Úristen, ezek nem úgy értendők. De a helyedben megenném, aztán írnék egy cetlit a doboz mellé: "Próbáld meg, pubi!"
2010. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
ezt miis eljátszottuk párszor hugommal:D bár ő meg nekem hagyott feliratokat pl a doboz alján h ha ezt látod hozz másikat meg tetején h nematied ne eddmeg...amugy meg mitkell ezen fellázadni?neki vette kész nem kell megenni. mér hate vendékeket vársz veszel nekik kaját őmeg befalja akor boldog leszel?
2010. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ilyen véresen komolyan venni! mi is csináltunk ilyeneket annó és anyukánk is jókat mosolygott rajta. Egyébként én régen azt csináltam, hogyha volta valami ilyen dolog, amit nem akartam, hogy mások megegyenek mire haza érek, akkor előtte én szépen becsomagoltam alufóliába és a hűtő legmélyére suvasztottam. senkinek nincs kedve benyúlni a legbelső részhez, hogy megnézze mi van abban a fóliás csomagban! Nekem sokszor bejött!
2010. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Ne egyél meg mindent ami a hűtőtökbe van, mit gondolsz minden neked van odatéve? Valószínűleg múltkor is a bátyád barátnőjéé volt a joghurt te meg meg sem kérdezed h kié benyomtad. Ne csodálkozz, én is kiírtam volna h bocs de ez nem a tiéd. Máskor talán kérdezd meg anyudékat vagy tesódat h ez a joghurt a tiéd-e, elég bunkó dolog csak úgy megenni más kajáját. Ja és sztem a tesód azért írt olyan durván mert sztem úgy gondolja csak így fogod fel. Bizonyára ismer és ezért mondta.
2010. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!