Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nők mitől vagyunk ennyire...

Mi nők mitől vagyunk ennyire szerelemfüggők?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdődött a szeretői státuszom, azt gondoltam, azzal, ha nem fogadok el semmit tőle, csak a "szerelmét", nem hihet senki a k. jának. Most már tudom, így is, úgy is az vagyok, hiszen a három hetente egyszeri találkozásba csak a szex fér bele. Nem várhatok semmit, még sincs erőm szakítani vele.
2010. ápr. 29. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ritkán találkoztok miért kell szeretőnek nézni magad?


A Szerető az aki egy házas emberrel kefél rendszeresen..


Szerintem inkább azt kéne kideríteni mi az oka hogy iylen ritkán tudtok együtt lenni, aztán ha ez megvan akkor megpróbálni ezen javítani!


Ha erre a másik fél nem igazán hajlandó, akkor kideríteni hogy ez miért van..


Ha azért van mert ez neki így jó, és nem is tervez még hosszútávons sem változtatást, annak ellenére hogy tisztában van vele hogy neked ez nem elég,

akkor hagyni a dolgot ezen a szinten, közben meg ismerkedni...

2010. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Magyarul csald meg, ha ekkora gennyláda...
2010. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

mióta vagy a szeretője? a párjával készül szakítani, vagy nem is hiteget ilyennel? milyen a kapcsolatotok? miket szokott mondani kettőtökről? ezek fontos dolgok!

hány évesek vagytok?

2010. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy érdekes cikk a társfüggőségről: [link]


A kérdéssel kapcsolatban: ne általánosíts minden nőre, sokan nem mennénk bele ilyen viszonyba, legalábbis tartósan biztos nem - és férfiaktól is láttam "társfüggő" viselkedést. Ne bélyegezd magad semmilyen "függőnek", igenis ki tudsz Te lépni, ha akarsz!

2010. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minél később lépsz ki, annál nehezebb lesz megtenni. Akinek csak szeretőnek kellesz, az nem szeret téged. Írod, hogy nem fogadsz el tőle semmit, csak a "szerelmét". Az, hogy lefekszik veled, nem azt jelenti, hogy neked adja a szerelmét. Ő csak használ téged. Bár sokan a szeretőt hibáztatják, én nem teszem. Általában magányos, szeretethiányos, kétségbeesett lányok, asszonyok. A férfi az, aki undorító az ilyen helyzetben. Ne hagyd kihasználni magad. Én is majdnem voltam ilyen helyzetben, csak én még az első szex előtt leléptem (szóval végül nem lettem szerető). Szerelmes voltam, nehéz volt megtenni, utána sokáig nagyon rossz volt. De büszke vagyok magamra, hogy sikerült, és sosem bántam meg.
2010. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Neked is sikerülni fog, még ha most nem is hiszed magadról. Légy erős, mert csak egyre jobban utálni fogod magad, később se fogsz tudni egykönnyen megbocsátani magadnak. Látszik az írásodból, hogy érzékeny ember vagy, a szeretői státuszt nem az érzékeny embereknek találták ki, hanem az erőszakos, törtető, feminista szinglipcsáknak.

2010. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"erőszakos, törtető, feminista szinglipcsáknak." - A feminizmus éppen a női öntudat mellett érvel, aminek ellentmond a másodlagos státusz. A feminista lenne utoljára "szerető" - én is elutasítottam ezt a "lehetőséget", több alkalommal is. Ráadásul egy feminista hisz a női szolidaritás eszméjében, így nem működne közre egy másik nő megalázásában. Te valamit keversz valamivel... Feminista vagyok, és az utolsó mondatig minden szavaddal egyetértek. Fura...

(Hátha ez segít eloszlatni a félreértéseket :) [link] )

2010. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, az lehet. Soha nem foglalkoztam a feminizmussal. Nekem eddig a feminista azt jelentette, aki csak a szexszel foglalkozik, elveti a stabil párkapcsolatot, és lenézi a férfiakat. Tudod, mint a szexésnyújorkban. De valószínűleg csak azért gondoltam ezt, mert általában negatív szövegkörnyezetben hallom ezt a szót. Köszi a javításért.
2010. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ezzel én, és elég sokan körülöttem nem vagyunk így, szóval ennyire azért ne általánosítsunk
2010. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne feküdj le vele, hanem csak beszélgessetek.

Ha a beszélgetés nem megy, akkor semmi értelme az egésznek. Majd rájössz.

2010. ápr. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!