Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összeboronálások mennyire...

Az összeboronálások mennyire végződhetnek jól?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Az egyik rokonunk itt dolgozik nálunk egy pár napja, egy munkatársával, aki 3-4 évvel idősebb nálam.

Tegnap előtt azt hallottam, hogy tetszem annak a srácnak, meg tényleg észre lehet venni: ha találkozunk nagyon megnéz magának, keresi a társaságom stb. Ő eleinte közömbös volt nekem, de annyira udvarias és rendes, hogy már egyre inkább tetszik.


Igen ám, de ma azt mondta a nagyim, hogy még mielőtt idejöttek volna, már a rokonunk kérdezősködött, hogy van-e barátom, milyen vagyok. És azt mondta, hogy jó lenne ha összejönnénk, mert egy nagyon rendes srác.

Szóval végülis, az ő ügyeskedése miatt kezdtünk el vonzódni egymáshoz.

Meg tényleg úgy vagyok vele, hogy ő beszél minket egymásra, ő hoz össze minket. Ez így nem rossz dolog?


2010. ápr. 29. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Meg kell próbálni,akkor kiderül! :) Mit veszthetnél? Ha tetszik a fiú,akkor hajrá! :) Sok sikert,akár jó is kisülhet a dologból!
2010. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet csak úgy rábeszélni valakit valakire ha az nem akarja és nem vonzódik a másikhoz. nálatok megvan a kölcsönös vonzalom, szóval ez nem olyan összeboronálás végül is. úgyhogy ha bejöttök egymásnak akkor ne is foglalkozz ezzel.
2010. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazuk van a többieknek.Nagyon sok ember ismeri meg a párját közös barátokon kersztül.

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak ,akor miért ne probálnátok meg?

Mindent bele,szorítok

2010. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!