Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhaják ezt?

Miért csinálhaják ezt?

Figyelt kérdés
az van h a szüleim szerintem elvetik kissé a sulykot 16 éves vagytok tanulmányilag is jo vagyok de nem engednek el sehova hétvégenként ha meg elengednek mindig idöre kell hazjönnöm sosoe aludhatok senkinél ha olyna buli van én ezt nembirom már most lesz osztálytársan szülinapja is és arra se engednek el h oaludjak haveromnál valamit mondjatok erre mit cisnáljak elöre is kösz
2010. ápr. 28. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz: féltenek! És ebben a mai világban nem is csodálkozok... Viszont kellene egy egyességet kössetek...
2010. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
20/L vok!ugyan ez volt a helyzet,osztályelső voltam...ösztöndíj...minden én sem értettem...tudtam hogy féltenek de ismerték azokat a barátaimat amikkel menet volna,tudták hogy nem iszom mert rosszul vagyok az alkohol szagától is elég ha csokiban van valami rum ... attól is,leültem velük beszélni és mondtam hogy bízzanak bennem,sikerült meggyőznöm őket,mindig időben vagy még a megbeszélt idő előtt hazamentem így egyre inkább kitolódtak a "határidők" a végén már hétvégéket tölthettem el.Most Szolnokra járok fősulira és a szüleim Pesten élnek,ennyire bíznak bennem,vagyis inkább már nem annyira féltenek.Sok sikert!
2010. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy vigyáznak rád, törödnek veled. Ki kell várni az idejét mindennek. A karácsonyfa gyújtás is csak a szenteste napján van, meg az ajándék is, ha mégis hamarabb odaadják, semmit sem ér az egész.
2010. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féltenek és nem akarnak miattad idegeskedni. Az, hogy jó tanuló vagy az szép és jó, de attól még a szüleid kicsi gyereke vagy, akit féltenek. Később jobb lesz.
2010. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!