Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már hogy ne...

Mit csináljak már hogy ne keverjenek minket össze?

Figyelt kérdés

Van egy ikertesóm és mindenki összekever minket. Pedig én más stílusú vagyok mint ő. Suliba is egy osztályba járunk és a tanárok is folyton engem szólítanak helyette. Elegem van ebből nem akarom h mindenki keverjen minket. Még valamikor a rokonok se tudják eldönteni h ki kicsoda. Mit csináljak?

14/f


2010. ápr. 27. 20:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
egyikőtök öltözködjön és festesse be magát úgy mint egy NA'VI!!!
2010. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy a haj nem sokat változtat a dolgon. Nekem is voltak osztálytársaim ikrek, 4 évig alsóban, 4 évig gimiben és akármennyire és másmilyen volt a hajuk, öltözetük, bármi (lányok voltak, tehát volt mit variálni rajta) akkor se tudta őket egy tanár se megkülönböztetni és jó néhány osztálytárs se tudta őket megtanulni 4 éven keresztül. Pedig még csak nem is egypetéjűek voltak.

A titok annyi, hogy nem azért kevernek titeket mert annyira hasonlítotok. Ez pszichológia. Azért kevernek, mert tudják, hogy ikrek vagytok és ez a tudat alatt azt ordítja mindenkinek, hogy egyformák vagytok, megtanulni a különbséget időpazarlás.

Azért drukkolok, hogy összejöjjön :)

2010. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Na pont az ilyen gondok miat mondják a szakemberek, hogy az ikreket külön osztályba kell íratni, de még jobb lenne külön iskolába. Mert az összekeverés mellett ott a Pisti jobb matekból, Dezsőke szebben rajzol. Pedig lehet, hogy mnindketten ugyanolyan szépen rajzolnak, de mivel az emberek hasonlítgatják őket, szegény Pisti nem tud a rajzban kibontakozni :)

Tipp: középiskolába ne ugyanoda menjetek :)

Üdv egy szocpedes

2010. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
a hajunk teljesen más, ő rapper én punk, én zselézem a hajam, ő nem mindig, nekem volt festve, neki nem, meg ő valahogy más. Szerintem nem is hasonlítunk egymásra csak a kinézetünk
2010. ápr. 28. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!